Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki olvasták a Twilight...

Aki olvasták a Twilight trilógiát meg van elégedve a filmekkel?

Figyelt kérdés
Tudom hogy elcsépelt de én is mit kis millió fiatal oda vagyok a trilógiáért.A könyvek lerakhatatlanok,mind a négy.Viszont az eddig megjelent két film szerintem irtó pocsék...Van még rajtam kivül valaki aki igy gondolja?Légyszi azok válaszoljanak akik tényleg elolvasták a könyveket.
2010. máj. 22. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Én az első hármat olvastam,és szerintem az első filmben is nagyon jó volt,viszont a másodiknak csak az eleje meg a vége volt jó:(

A harmadik jónak ígérkezik:)

2010. máj. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

olvastam az összes könyvet.

nekem tetszett a film is.

bár mindenhol jól lehúzták, a könyv rajongói tök nem így képzelték el, nem azt kapták, amit vártak, bla bla bla..

szerintem ez azért van, mert túl fiatalok...nem olvashattak még sokat életükben, vannak pl akik a Twilight előtt egy könyvet sem olvastak el..

és ugyebár nem láttak még ilyet, mikor egy általuk olvasott könyvből film lesz, és most szembesültek vele először, hogy az bizony megint más. nem lehet többszáz oldalt belezsúfolni másfél-két órába. a film MINDIG más mint a könyv. de mindkettő jó a maga nemében, csak nem szabad túl nagy elvárásokkal nekikezdeni a filmnek.

én nem vártam túl sokat tőle, és ezért tetszett.

2010. máj. 23. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem nem ez volt az első könyvem és valószinűleg nem is az utolsó,tudom hogy a film nem lehet ugyanolyan mint a könyv,de a könyv magávalragadó és szerintem nem kellett volna annyi mindent megváltoztatni.
2010. máj. 23. 06:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!