Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most akkor hogy is van ez a...

Most akkor hogy is van ez a Twilight-tal? (szakértők ide)

Figyelt kérdés

Egy barátnőmnek szerezném meg az első rész kívételével az összes részt.Én nem láttam egy részt sem,nem is nagyon ismerem a sztorit.

Akkor az első rész az Alkonyat-Twilight,az nem kell.AZtán van az Új Hold(második rész),Napfogyatkozás(Eclipse)Breaking Down-Hajnal hasadás->ez két részes,és


5.:Mindight Sun-Éjféli Nap


6.:Night Light-Éjjeli fény.


Na a kérdésem.Melyik van magyar szinkronnal,és melyik nincs? A 4.rész-Hajnalhasadás második része csak felirattal van.És az első?Na és a többi rész(az első kivételével)?Kérem valaki írja le nekem szépen sorban,hogy mely részek a szinkronosak és melyek nem azok,fontos lenne :S :/



#twilight-alkonyat-szinkronok-magyar-felirat
2012. dec. 2. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Istenem,tudod hányan tették ki PONT ugyanezt a kérdést előtted?

Keresőt használni luxus lenne???

[link]

2012. dec. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%

A sorrendet jól írtad 1-4-ig. A negyedik rész 2.része kivételével az összes meg van már szinkronosan, e legutóbbi most megy ugye a mozikba, kb 1/2 év míg lesz szinkron.

A Midnight Sun az nem jelent meg és csak félig van megírva, mert kikerült előbb a netre és az írónő berágott, így nem folytatta, amúgy ez ugyanaz ami az első rész (Alkonyat) csak a fiú szereplő Edward szemszögéből.

A 6-osról nem is hallottam, de ráguglizok most.

2012. dec. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Gugli azt mondja, hogy a "Night Light-Éjjeli fény" egy rajongói változat
2012. dec. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!