Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Titeket melyik horrorfilm...

Anime666 kérdése:

Titeket melyik horrorfilm ijesztett meg a legjobban, amitől még 1 hétig se tudtatok aludni?

Figyelt kérdés
Ez egy komoly kérdés és komoly válaszokat is szeretnék :DDDD

2012. nov. 2. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Olyan még nem volt,a legtovább tartó para max. egy napig volt.

Ezek miatt:

Az ördögűző

Gonosz Halott

Hullajó (kicsi voltam mikor láttam)


Ettől viszont rémálmaim vannak(bár mostanában már szerencsére nincsenek):

Démonok 1-2

nem tudom,hogy miért,de elképesztően félek tőlük. talán azért mert túl fiatalon láttam,és úgy maradt meg bennem,hogy hú de nagyon para,és emiatt. most,hogy újranéztem,már kezdenek elmúlni a rémálmok.

15/F

2012. nov. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lucio Fulci Zombi(1979) című filmje.De még kicsi voltam,egy bizonyos kor felett van,hogy az ember már csak nevetni tud egy-egy filmen.
2012. nov. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 valaki234 válasza:
Sziklák szeme 1-2, de én egyébként egyetlen horrorfilmet sem nagyon bírok :) nem túl stabil ilyen szempontból az idegrendszerem :)
2012. nov. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Nincs olyan horror film amitől akár csak egy kicsit is félnék, de komolyan xD csak olyan volt ami nem horror film, de attól vagy fél évig nem bírtam elaludni (még kicsi voltam, olyan 8körül, és a film arról szólt, hogy egy kis falu, vagy város mellett kirört a vulkán de egy nénit ki kellett menteni, és volt benne savas tó vagy mi, és átt kellett mennijük, a víz meg lemarta a bőrüket a csontig a lábukon, kb erre emlékszem, de már akkor nagybátyámmal együtt néztünk minden félét és semmi, csak attól, de nagyon xD)
2012. nov. 3. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%

"Nincs olyan horror film amitől akár csak egy kicsit is félnék..."


Akkor ne is haragudj,de valami nincs rendben nálad pszihésen,ugyanis még egy felnőttnél is normális,ha fél (ha nem is mindegyik) horrorfilmektől.A félelem ösztönös.Ez alatt nem azt értem,hogy az ember a gatyájába sz.rik,de egy jobb horrortól bizony kirázhatja a hideg az embert,legyen akármilyen erős idegzetű is.


Elnézést az OFF-ért!

2012. nov. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!