Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik horrorfilm lehet ez?

Melyik horrorfilm lehet ez?

Figyelt kérdés

Kb. két hónapja néztem egy filmet, így már csak az alapsztorira emlékszem. Alapvetően nem "véres" film, de azért az is akad benne.

A története szerint pár egyetemista bérelt egy házat, és egyik este elmentek egy szórakozóhelyre szellemet idézni. Egy kör alakú asztalon egy pohárra tették a kezüket, és a pohár magától mozgott, talán valami szöveget rakott össze..

És az említett 7-8 diák közül valamelyiküket megszállta a szellem, amit megidéztek, de egyikük sem tudta, hogy melyiküket.. és szép lassan mindenki meghalt. Még valami öreg házvezetőbácsi is benne volt a dologban, meg az egyik srác börtönben ülő apja.

A partifurgonjuk pedig egy T2-es VW Transporter volt, az egyik srác asszem abban halt meg.


Egy órája keresem a film címét, de nem találtam. A kitalálójának hála jár! :)


2012. okt. 27. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:
48%

Nem vagyok benne biztos, de nem a Halálnak halála?

Nagyon régen láttam, de az ugrott be először..

2012. okt. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ráhibáztál, hálával tartozom. :D
2012. okt. 28. 19:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!