Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film lehet ez?

Dojikah kérdése:

Melyik film lehet ez?

Figyelt kérdés
Láttam egy horror filmet kb 3-4 éve ami arról szólt, hogy főiskolás fiatalok elmennek egy házba bulizni (kibérelik asszem), de valaki felhívja őket és annak az elmebetegnek utasítására egymás kell megölniük. Van ott egy "szerelmes pár" is és a srác exbarátnője. És a végén a csajnak kéne kinyírnia a pasiját és az exbarátnő menti meg a srác életét. Tudom kevés meg zavaros de örülnék ha valakinek eszébejutna. Akinek halvány sejtése van, hogy melyik lehet ez a film az léccike írja már le. Köszi

2012. szept. 16. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán halálos kitérő?
2012. szept. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
A halálos kitérőben nincs ilyen.
2012. szept. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én csak tippeltem,de ha te tudod a választ,akkor hajrá,ne tartsd magadban...
2012. szept. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyilkos elmélet
2012. szept. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán a fűrész valamelyik része?
2012. szept. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ÉÉÉÉS győzőtt a Gyilkos elmélet :) nagyon szépen köszönöm :) :) <3 amugy a halálos kitérők is nagyon jók, de nem arra gondoltam :)
2012. szept. 25. 21:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!