Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti jelentkeznétek erre a...

Ti jelentkeznétek erre a castingra?

Figyelt kérdés

[link]


Munkanélküliség nagy úr meg kissé unalmasnak érzem már az életem. Leginkább a jogi része érdekelne, hogy miket írathatnak alá velem, mikre kötelezhetnek, ha a felvételek esetleg kínosak a bakik miatt vagy akármi miatt közzétehetik-e stb. Lehetőleg olyan írjon aki volt már ilyen castingon és el tudja mondani mi vár rám.

Köszi.



2012. okt. 25. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. okt. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ebből az 500 válaszból nem tudom meg, h pontosan milyen jogi meg egyéb menete van egy ilyennek. Ez is állandóan változik hónapról hónapra.. Néha hétről-hétre...
2012. okt. 25. 14:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Minden érintett ember abba a témába ír, így ha most ott frissen kérdezel dolgokat akkor ők is nagyobb eséllyel fognak válaszolni, mert látják hogy új kérdést írt valaki.


Alapból a dolgok nagy részét titoktartási kötelezettség szabályozza, így nem sok dolgot mondhatnak el az emberek.

2012. okt. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Írtam egy csomó privit, de semmi válasz... Jogi részeit csak elmondhatják, akkor az ügyvéd sem beszélhetne erről stb. Meg, h mennyit kell várni, kell-e sírni vagy nevetni tudni. Nem azt kérdezem, h kikkel voltak, hányan, milyen film stb. Azt tudom, h titok. Szöveg is. De pl a mennyisége csak nem titok... H 10 mondat azt csákány vagy fél oldal akármi. Szóal értitek?
2012. okt. 25. 20:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezek nem jogi kérdések, hanem a konkrét szerződésre vonatkozóak, amit viszont nem ismer más, mint aki látta, azok meg nem beszélhetnek róla.
2012. okt. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!