Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ma hívtak az RTL klubtól,...

Ma hívtak az RTL klubtól, hogy be kéne mennem a gyanú árnyékában c. castingra, mert amit képeket küldtem, azok alapján alkalmas lennék egy szerepre. Miből áll egy ilyen casting? Ki volt már?

Figyelt kérdés

2012. okt. 2. 16:29
 1/4 anonim válasza:

Szia...


Nyugodtan menj be...én már le tudtam...a forgatást is...

Szerintem nagyon jó dolog...de ehhez az is kell,hogy vonzódj az ilyen jellegű ,,szerepléshez"...

Nem akarok áradozni róla...akinek tetszik ez a műfaj,az próbálja ki...én nagyon élveztem.

Jó volt a stáb,jó helyszíneken,állandó pörgés,kisebb szünetekkel...

Sok szerencsét... :-))

2012. okt. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A casting abból áll, hogy pár másik veled egykorú emberrel (akik szintén arra a szerepre vannak kiválasztva, mint amire te) improvizációs feladatot kaptok. Ez kiszűri azokat, akiket nem keresnek.
2012. nov. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
huhh nagyon jó volt, és ha a 15 emberenkénti fordulón túl jutsz akk egy vérprofi emberrel imprózhatsz a kamiba! oltári nagy volt... jah és nagyon izgulni fogsz ezen ne lepődj meg... xd és mindenhol X.eket fogsz látni az faktor miaatt... de hajrááá xd meg a 15ös játszmában nagyon legyél toppon... /14 L/
2012. nov. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is voltam castingon. Előttem lévő Te is tovább jutottál az első fordulón? Nekünk már nem 15, hanem 20-21 ember volt bent abba a kis szobába. :D Egyébként neked milyen improvizációs feladatot kellett elvégezni? (Ez a másodiknak is szól. :)) Esetleg privátban értekezhetünk? Mert lenne egy két kérdésem. :)
2012. dec. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!