Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a spagettis film?...

Melyik az a spagettis film? (Kicsit mint az Amerikai pite, többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon régen láttam már, de nem emlékszem a címére, még a szereplőkre sem sajnos. Viszont pár részlet megmaradt, esetleg ha valaki rájön, mondja meg melyik ez a film. Meg szeretném újra nézni.

Azt hiszem, az Amerikai pitében lévő pite szerepét váltja fel a spagetti, ebben a filmben. Kicsit több amúgy benne a romantika. Meg egyszer egy buliban táncol egy csaj meg egy srác, fülhallgatóval hallgatnak valamilyen romantikus, lassú számot, amire lassúznak, amíg a többiek "tombolnak" a zenére. Egyszer van benne valamilyen szinkronizálós rész, ahol a lány meg a srác egy filmbéli párost szinkronizálnak, de a "szeretlek" szó kimondása után elrontják a szöveget, mert egymás nevét mondják, és utána megcsókolják egymást. És ugyanez a csaj meg srác, egyszer utaznak egy kocsiban, a pasi vezet és a csaj folyamatosan szórakozik vele, a kezével simogatja a fiú combját, egyre közelebb az intim részéhez. Erre a srác mindig fékez, és alig tudnak haladni az úton. Végül meg veszekednek emiatt, hogy miért kellett ezt csinálnia a csajnak.

Kb ezekre a jelenetekre emlékszem, tudom hogy nem sok, de ha ebből mégis rájött valaki, írja meg hogy mi ez, lécci!

És bocsi, hogy ilyen sokra sikeredett, köszönöm ha valaki elolvasta! (És a végén amúgy azt hiszem még esküvő is van, de nem vagyok biztos benne.)



2012. okt. 18. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg ha visszaemlekszel arra hogy a film foszereploje milyen filmben jatszodt meg,megtudnam mondani hogy melyik filmet keresed,vagy mondj egy olyan szereplot a filmbol akit meg lattal egy masik ismert filmben.
2012. okt. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy egyik szereplőre sem emlékszem igazán. Nagyon régen láttam, ráadásul az biztos, hogy egyik sem túl híres színész. (Legalábbis Magyarországon.) És abban sem vagyok biztos, hogy amerikai film. Lehet, hogy francia vagy német. (Esetleg ez még segíthet.)

De nagyon köszönöm a próbálkozást!!! Tényleg fontos lenne, én is sokszor, sokféleképp kerestem már.

2012. okt. 20. 16:26
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit, hogy külön főszereplője nem igen volt. Több fiatal csaj meg srác szerepelt, annyira emlékszem, hogy egy vörös/vörösesbarna csaj és egy fekete hajú srác voltak együtt. És a "csapatban" kb. 3-an - 3-an voltak, ha jól emlékszem. De ennyi. :/
2012. okt. 20. 16:28
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

Nem ez?

2012. okt. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, de sajnos nem. :( Illetve..... a szőke csaj nagyon ismerős, viszont az a szexre serkentő szeres dolog nagyon nem rémlik. Úgyhogy nem hiszem, hogy ez az. :/

De azért tényleg köszönöm a próbálkozást!

2012. okt. 21. 13:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Szexi fiúk /2001/?
2020. aug. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!