Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film? Van benne...

Melyik ez a film? Van benne szex, szerelem, minden ami kell. (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fontos lenne, nem tudjátok melyik ez a film? Nem emlékszem rá olyan jól, viszonylag régebbi, de 2000 utáni, az biztos.

A története kb. (amire emlékszem): a főszereplők azt hiszem 3 vagy 4 fiú, és ugyanennyi lány. Hasonlít stílusban egy kicsit az Amerikai pitéhez, de annyira talán nem durva.

Pár részletet írok inkább le, amik megmaradtak bennem, mert úgy talán könnyebb lesz ráismerni. :)

Volt egy olyan rész, ahol egy buliban (pörgős zene szólt) és a csaj meg a srác fülhallgatóval hallgattak lassú számot és ott lassúztak, amíg mindenki tombolt. Azt hiszem az egyik csajnak meg srácnak együtt kellett valamilyen tanulmányt megcsinálniuk a suliban. Akkor volt még olyan rész, ahol valami film alá beszélt a csaj meg a pasi(amik nálunk ugye a magyar hangok szoktak lenni:D) és amikor szerelmet vallottak a filmvásznon, akkor véletlenül egymás nevét mondták és megcsókolták egymást. Ott vallottak szerelmet egymásnak ők is. Meg akkor volt olyan is, hogy egy (azt hiszem piros) kocsiban ült a srác meg a csaj és a csaj elkezdte izgatni a fiút, a combját simogatta, egyre közelebb a srác farkához, és alig tudott vezetni, folyamatosan lefékezett. Azt hiszem ott össze is vesztek. Meg a végén valamilyen esküvő van, ha minden igaz. :)

És a címében ha jól emlékszem, szintén valamilyen kaja van, mint az Amerikai piténél, vagy a Német piténél. De lehet, hogy nem, csak valamiért rosszul emlékszem.

Viszont ha ebből a pár részletből rájöttetek melyik ez a film, akkor mondjátok meg nekem légyszi!! És bocsi, hogy ilyen sokat írtam, köszi, ha elolvastátok!

Előre is köszönöm!! :)



2012. aug. 28. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem a pasik és csajok?


[link]


Ez a füleses jelenet a dizsiben rémlik... de olyan régen láttam. Szerintem ez az, de javíts ki ha tévedek :)

2012. aug. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hát, köszi a választ, meg a segítséget, de szerintem ez nem az, amire én gondolok. :(

De még egyszer köszi azért!! :)

2012. aug. 28. 21:24
 3/11 A kérdező kommentje:

Segítsetek lécci! Tényleg fontos, tudni szeretném melyik ez a film....:)

Amúgy gondolkoztam még egy kicsit a cím kapcsán és arra emlékszem, hogy valamiért mindenképp az Amerikai pitéhez hasonlítottam. Vagy azért mert kaja van a címben, vagy pedig azért, mert nemzetiség van benne. Azt hiszem, lehet hogy valami Francia....

De nem biztos tényleg, lehet hogy csak a stílus miatt. :/

2012. aug. 29. 14:46
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Fúú hát nekem is rémlik, hogy láttam párszor ezt a filmet, de nem tudom a címét én se. És még csak színész se jut eszembe belőle. :/

De engem is érdekelne, hogy melyik lehet! :D

2012. aug. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4-es hát ez az!

És úgy megnézném megint, csak nem tudok róla semmit a részleteken kívül. :(

Egyáltalán azt se tudom, hogy ezekkel az "infókkal" hol keressem. :/

2012. aug. 31. 19:11
 6/11 anonim ***** válasza:
esetleg Francia csók? csak ha a nemzetiségnévből indulunk ki. xD
2012. aug. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi 6-os, de sajnos ez sem az. :(

Pedig tényleg nagyon meg szeretném nézni. És fogalmam sincs róla, mi a címe.

2012. aug. 31. 22:55
 8/11 A kérdező kommentje:
Jaj segítsetek légyszi! Még mindig nem találtam, úgyhogy szükségem van a segítségetekre! :)
2012. szept. 15. 15:26
 9/11 A kérdező kommentje:

Még egy dolog jutott eszembe és tényleg kifújtam. Valami spagetti volt benne. Szóval úgy emlékszem, mintha a spagetti venné át a pite szerepét az Amerikai pitéből. De nem vagyok 100%-ig biztos benne.

Tényleg nem tudok többet, ha valaki ebből ráismer, az írjon légyszi!!! Vagy linkeljen.

Köszi! :)

2012. szept. 28. 16:11
 10/11 anonim ***** válasza:

Szexi fiúk a film címe :)


http://www.youtube.com/watch?v=vU0Ac06kXl8



(szerintem erre gondolsz)

2013. febr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!