Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Barátok közt vagy Jóban rosszban?

Barátok közt vagy Jóban rosszban?

Figyelt kérdés

Ti melyik sorozatot szeretitek jobban? +Indoklás :)

(akik nem szeretik valamelyiket...vagy egyiket sem azt kérem hogy ne kezdje itt el fikázni semelyik sorozatot se!

MERT A KÉRDÉS NEM ÍGY SZÓL !



2012. aug. 24. 22:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Jóban Rosszban! :)
2012. aug. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
esetleg indoklás? :))
2012. aug. 24. 22:43
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

ja, az indoklás... nem tudom, jobban leköt, mert szerintem cselekményesebb. inkább fiataloknak való, mert sok a változás, rugalmas a sorozat.

ÉS MERT IMÁDOM TAMÁS ATYÁT AKI NEMSOKÁRA VISSZATÉR! :DDD

2012. aug. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
még válaszok? :))
2012. aug. 24. 23:35
 5/23 anonim válasza:
76%

Jóban rosszban

sokkal érdekesebb,izgalmasabb.mindig történik valami, a barbárok közt elég unalmas az összes szereplő csak nyávog :DD -.-

2012. aug. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%
Jóban rosszban!!:))) mert tényleg mindig van valami amin izgulhatok, és minden nap màr alig várom hogy este legyen és kezdődjön!!! IMÁÁÁDOOOOOM!!!!:)))
2012. aug. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
54%

Barátok közt ! Nem jöhet a jóban rosszbahoz !

Még is csak 15 éve él a barátok közt nem minda jóban rosszban !......

2012. aug. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
54%

Nekem is Jóban Rosszban! A Barátok Közt-öt még kiskoromban néztem utoljára, azóta nem is néztem bele egyáltalán, le vagyok maradva mint a borravaló..:D A Jóban Rosszban-t pedig a kezdetek óta nézem és követem! Nagyon izgalmas és főleg ez az évad az lesz, én is nagyon várom vissza Tomi Atyát! Ő a kedvencem! :) De a tavalyi évad is nagyon jó volt. Minden nap valami érdekes és váratlan dolog történik. Ja és imádom a Bodolai Family-t is!! :) <333

Hát kb. ennyi! :) 17L

2012. aug. 26. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
83%

egyiket se nézem igazán, de pár részt láttam mndkettőből.


és bár a sztorikat nem ismerem, a jóban rosszban színészek játéka valami förtelmes, nagyon irritál, míg a barátok köztben többnyire elég jól játszanak a színészek.


ennyit tok hozzászólni

2012. aug. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
45%

TV-m az nincs (kidobtam két éve,minek ha van ncore meg szélessáv? :), úgyhogy neten nézem mindkettőt... a jóban rosszban cselekménye sokkal változatosabb: néha realisztikus, ismerős érzés, néha már átmegy lightos fantasy stílusba. Ez a karantén hepaj különösen tetszik, mert imádom a katasztrófafilmeket, itt meg azért volt időnk megkedvelni vagy megutálni a karaktereket. Néha hibákat vagy pontatlanságokat fel lehet fedezni, de nem olyan vészesen zavaró.

A kedvenc karakterem meg Konrád. A színész meg egy zseni, komolyan! Úgy eljátssza az őrült zsenit, hogy soha nem tudom, mire lehet számítani tőle.

A BK... na az meg el van punnyadva. Ott tényleg folyton folyvást ugyanazokat a sztorikat ismételgetik, nem tudok semmin meglepődni már... Pedig nincs még két éve, hogy újra becsatlakoztam a nézésébe, előtte kiskoromban is néztem egy darabig, majd meguntam. Lassan megint ráunok, pedig ott is van pár jó színész, karakter. Mintha túl 'trendi-feeling' lenne a dolog...

2012. aug. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!