Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Narutofanok! Ha Sasuke és...

Narutofanok! Ha Sasuke és Naruto megküzdenek egymással ki fog meghalni?

Figyelt kérdés
Volt egy rész amikor Naruto azt mondta, hogy ha megküzdenek akkor mindketten meghalnak.Szerintetek?
2012. aug. 12. 18:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
naruto győzne
2012. aug. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%

Hm...szerintem:

- Ha reálisan gondolkozunk Sasuke fog győzni és Naruto meghal..

- Ha ügyvészük hogy ez egy sorozat és aozereplő nem hal meg, akkor Naruto győz és Sasuke vagy meghal, vagy átáll a jó oldalra.

- Ha meg úgy vesszük Deidara a legjobb!!!!

2012. aug. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Senki nem halna meg:) max. kisebb nagyobb sérülések, eszméletüket vesztik... De Naruto esélyesebb a győzelemre, egyrészt ő a főszereplő, másrészt, Kishimoto Masashi egy idei interjúban közölte, hogy Naruto valamelyik új technikája /nem tudom melyik/ erősebb Sasuke bármelyikénél, de mivel Naruto csak visszavinni akarja Sasuket és nem megölni, ezért éltben maradnak. :)
2012. aug. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha összecsapnának Naruto győzne
2012. aug. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Szerintem Sasuke jóútra fog térni, nem fognak megküzdeni.
2012. aug. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért de én egyet értek az előző válaszolóval.Gondolkodjunk reálisan.Ugyebár most a Narutorol beszélünk,ami tartogat pár furcsa meglepetést,mint pl a régebbi ellenfelek feltámadását köztük Itachiét is,aki mellesleg ha nem tévedek a későbbiekben lebeszéli Sasukét az őrült tervéröl,és jó útra tériti.Ebből kifolyólag Naruto már dettó hogy nem fog vele megküzdeni.Hiszen az OVA részen kivül semmi se bizonyitja azt hogy valóban megküzdenének.Ha a sejtéseim nem csalnak Naruto és Kakashi lesznek azok akik megküzdenek majd Madarával,és Itachi meg Sasuke lesznek azok akik Kabutóval.Gondolom eggyüttes erővel képesek lesznek legyűrni Kabutót aki ezáltal minden bizonnyal életét veszti.Továbbá Madara is az életét veszti,ami valjuk be holt biztos,méghozzá Naruto keze által.Ja,és a story végeztével valószinűleg nem lesz semmiféle Narusaku love,már elnézést a fanoktól,de nehezen tudnám elképzelni őket egymásba karolva járkálni a még romos utcákon az eredeti mangában.Ami a Naruhina verziót ulleti az még kivitelezhető.Röviden ennyi
2012. aug. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mind2 vagy egyik sem :) De remélem mind2 belepusztul a végére, mert nem szeretem a yaoi-t.
2012. aug. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam h megküzdenek egymással és akkor ugye közben beszélgetnek és kibékülnek és együtt mennek Madarara.
2012. aug. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Naruto!Shippuuden ***** válasza:
Jo lenne ha naruto legyozne sasuket de nem olne meg es sasuke atalna a jo oldalra :D
2012. szept. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
tesóm ismeri ezt a kishimoto -t vagy kit úgy gondolja az író hogy sasuke marad életben vagy mindkettő.
2014. jan. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!