Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 3 éve láttam egy horrorfilmet...

3 éve láttam egy horrorfilmet és még mindig félek. Veletek volt ilyen? Hogyan tettétek túl rajta magatokat?

Figyelt kérdés
7.-es koromban láttam a Túlvilág szülöttét, és még mindig nem múlt el a para... Félek a tükröktől, elmúlik közben hosszabb időkre, de ha valami eszembe juttatja, akkor megint hetekig- hónapokig félek, főleg az esti fürdésnél a nagy tükörnél. :( Veletek történt hasonló? Elmúlt a félelem? Néha már úgy érzem rettegek, és inkább reggel fürdök. Borzalmas. Segítsetek kérlek!

2012. aug. 8. 23:23
1 2
 11/12 anonim válasza:
amitől félsz nagyítsd ki a képernyöre és szoljbe nekik vagy mondj nekik vicceseket!! :)
2012. aug. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, igen 7.-es koromban láttam nem 7 évesen, és választásom sem volt, hogy nézem-e, úgyhogy légyszi ne azzal bántsatok, hogy minek nézem ha félek. Rengeteget segítettetek, a barátommal beszélgettem erről, meg párszor mikor velem aludt mondta, hogy ha vele vagyok akkor sem félek, hát ne féljek egyedül sem, mert ha az a valami létezNE akkor ő sem tudna megvédeni, és így hogy ebbe belegondoltam, csak azon múlik, hogy eltereljem a gondolataim, mert igaza van. Nem azért voltam bátrabb, mert velem volt, hanem mert eszembe sem jutott. Már csak a fogmosáskor kell kerülnöm a nagy tükröt, és ez jelentős haladás.
2012. szept. 19. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!