Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Oroszlánkirály - szerintetek?...

Oroszlánkirály - szerintetek? (lent a többi)

Figyelt kérdés

Az oroszlánkirály "alap családfáját" mindenki ismeri, de találtam egy ilyen (nem tudom, hogy fanmade-e)képet.

Link: [link]


Nem tudom ebből mennyi a fanmade és mennyi a kicsit "nagyobb valóságtartam (ezalatt értem: csak az 1, 2 és 3.-at láttam, de lehet van valami más is)" és tudni szeretnék erről többet is...


Várom mind laikusok és esetleges fanok véleményét is.



2012. aug. 6. 18:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A kép nem a fanartot tartalmazza ne aggódj fanart is van bőven ez az elfogadott része.
2013. okt. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Meg Kion az oroszlánőrségből de tudomásom szerint Zira őt megöli

Ezért félti Kiarát simba annyira az oroszlánkirály 2be,nehohy őt is elveszítse.

Ezér t igy kell nézni:

Orosánkirály 1,oroszlánkirály 2 eleje addig amíg az apja elviszi Kiarát ugye Kovutól mert ugye találkoznak utána jön az oroszlánőrség mert itt még kicsik(a 2bem meh

2019. aug. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Véletlwn elküldtem

Szal


2ben meg már egyszerre felnőnek az eleje után


Meg az orosánőrségben Kion egyszer találkozik Kovuval aki még szintén kicsi és kérdezi hogy te vagy kIara testvére akivel találkoztam?

2019. aug. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Sarabi💖Mufasa-Zordon💖Zira

| / | \

Scar' Nala 💖 Szimba vitani. (Name?)

/\

Kiara,kion



Tutkó nem érthető Kovu

2019. szept. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!