Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az oroszlánk...

Mi a véleményetek az oroszlánkirályról?

Figyelt kérdés

Sziaztok!

Azt szeretném kérni hogy írjátok már le a véleményeteket az oroszlánkirályról, azt h melyik rész tetszett a legjobban v kevésbé,mi volt jó és mi nem annyira, és hogy jellemeznétek a filmet! A válaszotokat előre is köszönöm!



2012. júl. 4. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Már rég láttam, de a gyerekkorom egyik legszomorúbb tévés élménye, a Bambi után. xD

Természetesen Timon és Pumba a 2 nagy kedvenc. A legviccesebb jelenet meg talán az, ami még így megvan, hogy Timon menekül a hiénák elől és meglátja Zazut, bezárva a csontketrecbe. Zazu odaszól neki: "Engedj ki! Engedj ki!" Timon meg: "Engedj be! Engedj be!"

+ A vége amikor Zordon ellen fordulnak a hiénák, mert rájönnek, hogy őket is elárulta volna. Szerintem az nagyon hatásos volt.


Talán az egyetlen negatívum, hogy a film koppintás egy másik meséről, de mást nem tudok felhozni.

2012. júl. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

első: melyik mese koppintása?


kérdező: én mindegyiket imádta. a kedvencem a kettő volt, hiába. :) abban volt a legkevesebb szomorú, hisz csak gonoszok haltak meg. és abból van két kedvenc dalom: Az Egyek vagyunk és amit duóban énekel Kovu és kiara. :) ♥ a három is vicces volt, sokat nevettem rajta. az egy is tökéletes volt, csak sírtam rajta, amikor mufasa meghalt. :(

2012. júl. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most leírom kicsit részletesebben mi az saját véleményem, bocsi ha hosszúra sikeredett :)


Először kb. 6 éves koromban láttam a az első részt, megjelenésükkor pedig a másik kettőt. Elnéztem, jó volt, szép volt, tetszett, volt amit nem értettem...

Később tizenéves koromban néztem meg 1-2 évente, majd mikor az animációval és rajzolással kezdtem foglalkozni újra a képbe jött ez a csodás mese.

Először elsődlegesen nem a mese története, hanem inkább a vázlatok fogtak meg. Elég sokat láttam belőlük és többön megakadt a szemem a "gyönyörűségükön". Viszont mivel már egy idő után jó sokat foglalkoztam vele és úgy gondoltam már tényleg teljes körűen meg kéne érteni a filmet. Így ismerkedtem meg vele.


Most jön a véleményem. :D


A film szerintem jó, évi 1-2szer megnézem és élvezem.


Sajnos az elmúlt időben valamiért nem volt időm megnézni, de tudod mit? - megyek és megnézem ! :)

2012. júl. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Kimba, a fehér oroszlán c. meséjé

[link]

2012. júl. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja tényleg Kimba - Simba


Nem tudom de nekem az Oroszlánkirály jobban tetszik hiába remake

2013. okt. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!