Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Oroszlánkirály - szerintetek?...

Oroszlánkirály - szerintetek? (lent a többi)

Figyelt kérdés

Az oroszlánkirály "alap családfáját" mindenki ismeri, de találtam egy ilyen (nem tudom, hogy fanmade-e)képet.

Link: [link]


Nem tudom ebből mennyi a fanmade és mennyi a kicsit "nagyobb valóságtartam (ezalatt értem: csak az 1, 2 és 3.-at láttam, de lehet van valami más is)" és tudni szeretnék erről többet is...


Várom mind laikusok és esetleges fanok véleményét is.



2012. aug. 6. 18:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, honnan szedték ezeket a képeket és adatokat... De én azért egy kicsit elmosolyodtam rajta.

Esetleg lehet, hogy van valami noname sorozat, ami ilyeneket is emutat?

2012. aug. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A harmadikat nem láttam, de szerintem itt csak azok a valósak, akik szerepeltek is a filmekben. Sarabi, Mufasa, Simba, Nala, Sarafina, Zordon, Zira, Kovu, Nuka, Vitani és Kiara. A többi csak saját ötlet.

Azt se hinném, hogy Kovu és Vitani másik apától van, és Simbáéknak sem volt másik gyerekük.

2012. aug. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én is ilyenekre gondoltam, de azért még várom a válaszokat :)
2012. aug. 6. 21:02
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Második válaszoló!

Ha odafigyelsz a másoddig résznél amikor Nuka úgy jön haza hogy Kovut ott hagyta a síkságon. Akkor mondja Nuka, hogy-idézem- ,,Kovu, Kovu, neki nem is Zordon volt az apja, csak befogadta''. Nézd meg a filmet és figyelj majd ennél a résznél.

A kérdezőnek a válasz: azthiszem van egy könyv (six new adventures), amiben hat történet van, abban vannak ezek a szereplők. De ha google-ba beírsz olyasmiket, hogy ,,oroszlánkirály történet'' akkor elég hosszan le van írva a történet teljesen a kezdettől (ami már a fanok 4antáziájának köszönhetünk)

2012. nov. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Sajnos magyarul nem találtam az alap történeten (első és második rész) kívül más "fanok" által készítetteket :(


Ha esetleg tudnál linkelni...

2012. nov. 5. 18:13
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Filmet nem is fogsz találni, maximum képekböl összzevágott videókat, azt írtam hogy leirva van, nem film.:) de ha ellátogatsz külföldi fan oldalakra minden félét megtalálsz. A legjobb talán a mylionking.com, sajnos nem magyar de egy kicsi angol tudással is sok mindent megérthetsz. Remélem segítettem még valamit.:D
2012. dec. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Itt a történet amit mondtam: [link]
2012. dec. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Igaz gondoltam film nem is lesz, de azóta már olvasgattam a "Six new adventures" című képregényt.
2012. dec. 27. 20:37
 9/14 anonim ***** válasza:
Én nem találtam sehol a six new advantures-t, be tudnád linkelni nekem ahol találtad? Köszönöm!
2012. dec. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
2012. dec. 30. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!