Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki el tudná nekem magyaráz...

Valaki el tudná nekem magyarázni az Umineko no Naku Koro anime lényegét?

Figyelt kérdés

nem gond a spoiler


Azt nem értem, hogy az első részekben meghal mindenki aztán meg élnek


2012. aug. 3. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Spoilerezni nem fogok .

Viszont.

Az Umineko a Higurashi nak a 3.évada , ajánlom hogy előtte nézd meg , igazábol az uminekoban ami történik az magyarázza meg a Higurashi-t.

Ugye az anime Act-okba van szedve , alter befejezésekkel ha jól tudom, minél tovább nézed annál többet tudsz meg belőle.

2012. aug. 5. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első hülyeséget írt!

Én láttam mind a kettőt,a Higurashinak az összes évadját is,de a kettőnek tartalmilag semmi köze egymáshoz!

Oké,hogy Bernakstel tiszta Rika-chan,Lambdadelta meg kiköpött Satoko más,illetve ugyan azok a készítők is,de mind az idő,a helyszín,a szereplők,illetve minden más teljesen más! (Amúgy még egy példa az "azonosságra",hogy Maria a 9. rész körül Higurashit néz a TV-ben. :D)



[link]


Amúgy érdemes megnézni,nagyon jó anime,az egyik kedvencem! :)

2012. okt. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az animéből garantálom neked, hogy nem fogsz semmit érteni, mert nincs is végig feldolgozva (nem is lesz), és amúgy is kihagyták a fele lényeget. Ha tényleg kíváncsi vagy rá, akkor ülj le szépen "pár" órára a gép elé és játszd végig a vn-t (vagy olvasd el a mangát). A Higurashinak meg az égegyadta világon semmi köze az Umineko-hoz, csak Ryukishi07 szeret trollkodni és direkt csinál hasonló szereplőket hogy aztán félrevezessen mindenkit.
2014. máj. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és azt még elfelejtettem, hogy az Umineko világában a Higurashi csak egy könyv, amit Battler olvasott egyszer.
2014. máj. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!