Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Higurashi no Naku Koro ni...

Higurashi no Naku Koro ni vélemények?

Figyelt kérdés
Még nem láttam, de sokan írták h nagyon jó. Aki látta : Milyennek találtátok? Mennyire durva?

2012. júl. 7. 00:30
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

Van benne csépelés rendesen , majdnem annyira véres mint az elfen lied.

Viszont sajnos szerintem mivel ugye lightnovelből van elég szarul valósitották meg , hogy 3-4 részes arcokban adják le , egybe csinálták volna egyértelmüen 10/10 lenne , igy számomra az nagyon elrontotta 6/10.

Persze ez csak az én vélemény attól még tetszet másnak :D

2012. júl. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) Az elfen liedet láttam már és ha nem véresebb akkor nem lesz gond. köszi még egyszer, lehet megnézem vmikor.
2012. júl. 7. 12:13
 3/9 anonim válasza:
Én is láttam és nagyon tetszett :).Csak eléggé brutális egy anime (még az Elfen Liednél is szerintem) Ha végignézted utána ajánlom az umineko no naku koro ni-t is :D
2012. júl. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi :) Az Uminekot már láttam. tettszett is, bár néha elvesztettem a fonalat , de jó volt :D Remélem lesz 2. évad is
2012. júl. 7. 18:58
 5/9 anonim válasza:
Hát 2. évad már szerintem nem lesz, de Visual novelje van szerencsére *-*. Igaz csak angolulvan meg japánul de megéri :)
2012. júl. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó! Az első évad az egy kicsit durva és érdekesen van felépítve, mintha külön történetek lennének, de a második évadra már minden összeáll.
2012. júl. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyon jó,nekem az első évada kedvenc animém!

Bár ahhoz,hogy megértsd,meg kell nézni a második évadot is,mert különben nagyjából érted,de rengeteg rész csak egy káosz lesz.

Mindenképpen érdemes megnézni,fantasztikus,hihetetlen,és még dicsérhetném órákon át!

10/10

2012. júl. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Szerintem akkor belevágok :D
2012. júl. 19. 12:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp! :)
2012. júl. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!