Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek tetszett a LOL c. film?

Nektek tetszett a LOL c. film?

Figyelt kérdés
2012-es film.

2012. aug. 1. 18:38
 1/5 anonim válasza:
Hát nekem egy nagy koppintás. Mivel van egy ugyan ilyen FRANCIA film (2008-as). Úgy tűnik, hogy az amerikaiak minden francia filmet lekoppintanak ami sikeres lett. A taxit is és most ezt is. Amúgy a film tetszik, de nekem inkább a francia :)
2012. aug. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Łucy00 válasza:
Hát igen a francia jobb! :)
2012. nov. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 mimi003 válasza:
én nem láttam azt a francia filmet csak ezt a LoL-tés nekem nagyon tetszett :) részben azért mert miley van benne meg helyes benne a keil, pedig nem vagyok nagy miley fan :D Nekem tetszett nagyon :)
2012. dec. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nekem nagyon nagyon tetszett nagy hatással volz rám és imádt.Pedig eredetileg nem szerettem Miley-t de most már kicsit kedvelem.Na meg Keil miatt 2x is megnéztem:)
2013. ápr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem nem volt nagy értelme a filmnek. Egyátalán úgy miről szólt? Én megnéztem, de nem nagyon láttam egy konkrét "szálat", hogy azon fut a történet..
2013. ápr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!