Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak nekem nem tetszett az...

Csak nekem nem tetszett az 1980-as Ragyogás című film?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondta, hogy fúúú milyen jó a film meg minden, de szerintem egyáltalán nem az. Adtam neki egy esélyt, hogy megnézzem, mert Jack Nicholson egy nagyon jó színész, nagyon jól is alakított benne, de ennyi. Egyáltalán nem olyan húú de ijesztő film (pedig amúgy eléggé ijedős típus vagyok)

A könyv szerintem sokkal jobb.

Szerintetek?


2012. jún. 22. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:

nyilván nemcsak neked nem tetszett, látod, itt is volt, akitől egyest kapott: [link]

viszont jó, ha azzal tisztában vagy, hogy egy film nem attól lesz jó, hogy ijesztő. a Ragyogásnak nem az volt a célja, mint a mai horrorfilmeknek: hogy zacskóba hányva zokogj a félelemtől...

2012. jún. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem se tetszett
2012. jún. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem azt mondom, hogy nem tetszett a film, csak másra számítottam. Én olvastam a könyvet, azt nem tudta felülmúlni (általában egyik sem tudja). Különálló történetnek elmegy, és a maga idejében remek kis film volt. (gondolom én)
2012. jún. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nicholson miatt érdemes megnézni, ő tényleg brillirozik benne, de egyébként kifejezetten rossz film szerintem...alig birtam végigszenvedni
2012. jún. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sőt nem tudom tudod-e, de maga Stephen King is nagyon lehúzta, a nevét se adta hozzá, az azért valamit elmond :)
2012. jún. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. jún. 26. 22:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!