Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik véleményetek szerint a...

Melyik véleményetek szerint a világ legjobb filmje?

Figyelt kérdés
Írhattok top hármat is. Szerintem a Tökéletes trükk az. ^_^
2009. júl. 12. 14:47
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
81%
Rekviem egy álomért, Gépész, Banditák.
2009. júl. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%
Benjamin Button különös élete!
2009. júl. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
92%
Gyűrűk Ura trilógia,Titkos ablak,Gyalog Galopp
2009. júl. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Thurston ***** válasza:
89%
Szerintem is a Tökéletes trükk. Minden színészi mozzanat eszméletlen. Na és a rendezés... Az egész film maga is egy nagy trükk. Ugyanúgy azt hiszi az ember, hogy varázslat történik, de ha gondolkodik, és rájön a megoldásra, akkor tök egyértelmű. Hihetetlen az egész.
2009. júl. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 Thurston ***** válasza:
89%
A másik két kedvenc pedig a Faun labirintusa és a Donnie Darko.
2009. júl. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

"Az egész film maga is egy nagy trükk"


Tökéletesen egyetértek. Kábé csak a hatodik megtekintés után jöttem rá, hogy nincsenek is másolatok, meg teleportálás, meg ilyen baromságok. :O

Persze még úgy is tetszett a film, hioszen eszetlen nagy csavarok vannak benne, de tök jó, hogy a legnagyobb csavarra pont magadnak kell rájönnöd.

2009. júl. 12. 15:04
 7/30 anonim ***** válasza:
85%

Parfüm: Egy gyilkos története, Halálsoron, 1408

A Tökéletes trükk-höz hasonló: Az Illuzionista

2009. júl. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Thurston ***** válasza:
89%
A Green Mile-t én is nagyon bírom. Az Illuzionista viszont szerintem még kis túlzással sem mérthető a Tökéletes Trükkhöz. Elég kizsámítható az egész. De ha nem feltétlenül hasonlítjuk össze, önmagában, drámaként azért megállja a helyét. Érdemes megnézni.
2009. júl. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Az én két kedvencem a Helyőrség és Isten haragja c. film.

Mindkettő zseniális film amúgy nagyon elgondolkodtató a vége mert lehet, hogy horror de nem áll annyira messze a valóságtól mivel van valóságalapja.

2009. júl. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
AZ,hogy szerintem mi a legjobb nem tudom, nem láttam annyira hű de sok filmet, de amelyik a legjobban "megdöbbentett és sokkolt" , az a Tizenhárom című film volt..MÉg most is beleborzongok, én mindenkinek ajánlom..
2009. júl. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!