Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Damon vs. Stefan?

Damon vs. Stefan?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb pasi? Melyik szurkolótáborban van többen? :D

2012. júl. 2. 10:53
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
82%

Akkor nézzétek a 3. évadot. :D

Ott majd meglátjátok ki a " rosszfiú ".

Üdv.

2012. júl. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 Réka SZJ ***** válasza:
Damon vagyis Delena fan vagyok
2012. júl. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát eléggé nehéz dönteni! Stefan is eléggé jó pasi, de én is inkább Damonre teszem a voksom.
2012. júl. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Dika:

Harmadik évadon már rég túlvagyok, és még így is Damon nekem a "rosszfiúsabb", de ebben az évadban kb egálban voltak, mert ugye

(*spoiler* aki még nem látta)

Klaus miatt lesz Stefan olyan, amilyen... Damon meg ingadozik, mert igaz hogy ő inkább a jófiú ebben az évadban, de a végén többször mondja is hogy nem akar másnak megfelelni, stb .. és a legutolsó részben azért mglátszódik Stefan régi énje, bár ugyanolyan kétlem hogy lenne már mint 1. évadban :)

(*spoiler vége*)

szóval Delena, de hűű. Komolyan harmadik évad során "megszerettem" Stefant, nem úgy mint Damont, de ... nehéz lehet Elenának:D

2012. júl. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Damon!Sokkal több arca van,humorosabb,szenvedélyesebb,mint Stefan.Én az összes Vámpírnaplók könyvet elolvastam,abban még inkább kiteljesedik a karaktere.Jobban belelátni a lelkébe és még sokkal szerethetőbb mint a filmbeli Damon.

Amúgy az 5.és 6. könyv sztorija már olyan messze van filmtől,mint Makó Jeruzsálemtől...

2012. júl. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Én nem ismerem meg nem is szeretem a Vámpírnaplókat viszont ugy érzem hogy nekem is fontos szavaznom. XD Én azért voksolok Damonra mert eszméletlenül jól néz ki!Ennyi az oka! :P
2012. júl. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
Egyezek az összes válasszal, de nekem végülis teljesen mindegy. Damon azért választanám, mert alapban jó pasi, de ha "téged" / "te" kellesz neki, semmi be sem vesz akkor teljesen mindegy. :/ Stefan, meg az akire minden nő vágyik. :D Pont az a megértő, szerethető, erős pasi, akinek a barátnője a legfontosabb. :D
2012. júl. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 Vida ***** válasza:
alap hogy Damon!! <3 imádom és szeretném látni már a Delena párost bár a harmadik évad az övék volt remélem a negyedik is részben az lesz :)) Stefan pedig egy kicsit irritál már de ez csak az én véleményem :D
2012. júl. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Damon <3
2012. júl. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Damon forever <3
2012. júl. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!