Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplók! Miért van az...

Vámpírnaplók! Miért van az hogy valaki Stefannak szurkol teljes erejéből hogy összejöjjön Elenával valaki pedig Damonnek? Olyan nincs aki szintén döntés képtelen lenne Elena helyében?

Figyelt kérdés
Úgyértem a legtöbb tv - néző csak az egyik szereplőt szereti.. én mind a kettőt kedvelem.. Sokan szurkolnak Stefannak mert hogy ő "a jó.." Damon pedig embertelen.. szerintem ez nem így van.. Damon semmivel nem rosszabb Stefannal.. jó lehet sokszor meggondolatlanul cselekszik egy -egy helyzetben de a lelke mélyén jó ő.. és szerintem emberibb is mint Stefan.. Stefan túl önzetlen.. ilyen ember nem létezik.. egyszerűen nem valóságos a karaktere.. pl ki hagyta volna kocsi alján a barátnőjét megfulladni mert az azt mondta a másikat mentse..? Jó hogy önzetlen tett, de akkor is... ez már az önzetlenség önzetlensége.. egy ember sem tenne ilyet.. jó hogy romantikus meg minden .. Szóval értem én hogy őt ábrázolják a "legjobb"karakternek.. de ha belegondolunk.. Damon sem önző.. sőt.. hányszor engedi át Elenát Stefannak.. meg mennyi mindenről hallgat.. arról nem beszélve hogy Stefannak van egy iszonyú sötét énje.. jóval rosszabb mint amilyen Damon valaha is volt vagy lesz.. Szóval nem értem hogy tudjátok eldönteni , hogy melyikőjüket választanátok Elena helyében.. Na mondjuk azt sem értem , hogy ők mit esznek annyira ezen az Elenán.. Nem egy különleges lány.. jó hogy szép és Chaterine hasonmás.. de ezen kívül semmi + nincs benne.. engem sokszor kimondottan idegesít.. Caroline sokkal jobban bírom nála..Légyszi kort is írjatok, kiváncsi vagyok hogy csak én nézek-e ilyen sorozatot 18 éves fejjel? :D 18/L

2012. máj. 15. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én Damon párti vagyok, olyan okokból amit te is leírtál. + Rég elfelejtettük már hogy hogy is jöttek össze Stefannal, ha Damonnal jönne össze az sokkal izgalmasabb lenne. :D Damon okos, vicces, Stefan meg csak olyan mint Elena, olyan semmilyen... Legalábbis szerintem.

19/L :)

2012. máj. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettővel cuki együtt. :) Nem is tudom, hogy kinek szurkoljak, mert akkor a másikat elveszítené, ahogy ő mondja. De talán egy icipicivel jobban szeretném, hogy Damon-nel legyen. :)
2012. máj. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én azért nem lennék döntésképtelen Elena helyében, mert én a hullámvasutat jobban szeretem, mint a körhintát. Damon változatos, szenvedélyes, izgalmas karakter, és én az ilyen típusú embereket szeretem. Stefan a maga kis romantikus rajongásával nem sokra menne nálam Damonnel szemben. Stefant egyébként én pont ripper-ként ("rippah" - alá Klaus XD ) szerettem, ott volt benne élet. A jófiú Stefan olyan semmilyen.

Azt, hogy az elején mit ettek a csajon, azt értem, mert kedves volt, és megértő, és a maga kis védtelensége meg szenvedései ellenére minden barátját támogatott, önzetlen volt. De most? Nem azért, de hülyíti a tesókat, mindig ő van a kp-ban, már-már paranoid módon mindig azt hiszi, hogy mindennek ő az oka és hogy minden róla szól, és annyira ostoba döntéseket hoz krízishelyzetben, hogy csak na.

Míg a többi karakter fejlődött, Elena nemhogy csak topog egy helyben, még vissza is fejlődött. Uh most már semmi értelme nincs annak, hogy mindkét tesó érte eped. Én például sokkal jobban díjaztam a Damon-Rebekah szálat, ha csak 3 részen keresztül is.

19/L

2012. máj. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Nem értem, hogy Elenáért miért van mindenki oda... Damon is sokkal jobbat érdemelne. Elena olyan unalmas, átlagos, hétköznapi, stb. Caroline karakterét sokkal jobban szeretem, és sajnálom hogy nem lehet Klaussal, mert meghalt.

Most, hogy Elena vámpír lesz, biztos vagyok benne, hogy megpróbál majd meghalni ahelyett hogy átalakulna.

2012. máj. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Réka SZJ ***** válasza:
Damennel jöjjön össze
2012. máj. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
előszöris. a kiscsajok szeretik a rosszfiúkat. bumm ott van Damon. Ő a legjobb pasi (szerintük, szerintem meg Paul szexibb) ott van Damon. Damon, Damon, Damon. Tulajdonképpen inkább maguknak akarnák nem Elenának. Én Stefanpárti vagyok, nyugodt, jószívű, önfeláldozó mint Elena. Ők egymáshozvalók. Damonhöz Rebekah vagy Katherine illik. Egyébként én 20 éves fiú vagyok, és nézem, szóval XD nem csak te nézel ilyet.
2012. máj. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyet értek CarMar-ral. Elenához sokkal jobban illik Stefan. Kiegészítik egymást teljes mértékben. Damon és Elena tűz és víz és habár azt mondják, hogy az ellentétek vonzzák egymást, de hosszútávon úgyse lenne működőképes ez a kapcsolat. Amit Elena érez Damon iránt az inkább csak kémia, fizikai vonzalom. Stefannal viszont sokkal mélyebb a szerelmük.
2012. máj. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 khatarina válasza:

először is 12 éves vagyok!emlékeztek mit mondott elena damonnak hogy ha vele talélkozott volna elöször akkor talán őt szerette volna nem pedig stefant és őt ismerte meg elöbb csak kitöröltette vele és nem emlékezett rá és remélem erre elena is emlékszik mert ha vámpír lett akkor emlékezni fog arra hogy ezt damon elfelejtette és lehet hogy így megszereti damont.de szerintem stefan nem önző mert ez a szerepe akár milyen idegesítő hogy mettet húzta ki ezt kellet csinálnioamert ez a szerepe.elena meg egy önző hülye mert nem tudom de unalmas meg minden részbe lelkizik és már meguntam

am meg damonnak szurkolok mert elenának nem kell folyton az unalmas szerelem amit csak stefanntól kaphat meg hanem neki kaland is kell az életébe és ezt damonntól kapja meg amúgy meg damonn mellet sokkal biztonságosabb mint stefannal atöbitt meg majd késöbb

2012. júl. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Végül is kiderült,hogy kivel jön össze nem?Amúgy Elenat mindenki szereti.Caroline egy lotyó,még Damonnal is lefeküdt miután találkoztak.Elena meg Damont választotta,mert őt szerette jobban,de ezt gondolom már ti is tudjátok.
2016. febr. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak nem èrtem, minek csinálták így akkor ezt, hogy stefannal ilyen szèpen együtt vannak ès a vègèig várta az ember hogy na a vègèn biztos összejönnek mert az volt az igazi felállás erre dèmönnel marad. Vicc. A sorozat vègèt el is rontotta nálam. Igy sokkal rosszabbnak marad meg bennem a sorozat emlèke, mivel ennek nem így kelett volna lennie. Mindenki látta, hogy stefannal volt az az igazi szerelem. Dèmön csak mindig be tolakodott, úgy be furkálta magát, mert elena nagyon stefan párti volt látszodott, hogy mindig èrdekelte. Ha dèmön talált volna mást magának akkor elena es stefan tök szèpen együtt lehettek volna.
2022. jún. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!