Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek egy szelsojobbos...

Szerintetek egy szelsojobbos tarthat viccesnek egy zsido hummoristat? (lenyeg lent)

Figyelt kérdés

Ugy ertem, hogy van egy ismerosom es o nem tartja viccesnek a zsido hummoristakat, csak azert mert zsidok. De ezt nem tudom megerteni, egyszer linkeltem neki egy videot amiben egy zsido hummorista stand-up olt, tetszett neki es rohogott rajta, de amint megtudta hogy zsido meutalta. En is zsido vagyok es szerintem a zsido hummoristak azert eleg sokat adtak a vilagnak es sok mai hummorista es toluk tanul. En is zsido vagyok es vannak is szelsojobbos barataim, perszek csak olyanok akik nem antiszemitak, de megis letudunk ulni es tudunk rohogni egyutt egy hummoristan, paran miert gondoljak azt hogy a szarmazasnak koze van az eletben elert teljesitmenyehez, es ennek tetejeben meg hazaarulonak is tart mert rohogok a zsido komikusokon

ti mit gondoltok, azok akik szelsojobbosk, ti tudnatok szeretni egy zsido hummoristat?



#zsidó #hummorstak
2012. júl. 2. 02:32
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Én eltudok röhögni egy kék bőrű emberen is, ha az vicces. Sose értettem, hogy az átlag polgár zsidókat miért kell bántani.

A felső tízezret megértem (én is utálom őket, mint a sz*rt).


Elég furcsa, hogy zsidóként vannak szélsőjobbos barátaid :)

2012. júl. 2. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocs, én se vagyok szélsőjobbos, meg semmilyen jobbos, de nehezen tudom elkézpzelni. A zsidó humoristák nagyon jók. Nemrég valamelyik oldalon, zsido.hu, vagy zsido.cim találtam sok zsidó viccet, főleg rabbisat. Majd halálra röhögtem mgam rajtuk. A zsidó humor elég jellegzetes. Azért is, mert van benne önirónia. Jól eltértem a tárgytól. Én a gazdag zsidókat sem utálom, semmi bajom velük, bár én is szeretnék gazdag lenni.
2012. júl. 2. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Milyen szélsőjobbos az aki nem antiszemita?

Mellesleg a zsidó humoritákat tartom a legjobbaknak.

2012. júl. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Milyen szélsőjobbos az aki nem antiszemita?"


Manapság minden megoldható :)

2012. júl. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Panda Péter ***** válasza:

szerintem a humorosság nem köthető semmilyen népcsoporthoz. tehát az ilyen általánosításoktól, hogy "a zsidó humoristák a legjobbak" meg "a nem zsidó humoristák a legjobbak", falra tudok mászni, főleg mivel hogy a humor értékelése baromira szubjektív, mindenkinek más tetszik.


a haverod meg szimplán egy primitív, önmagával is ellentmondásba kerülő szerencsétlen, aki benyelte a radikális hőbörgést, sajnos sok ilyen van manapság.

2012. júl. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Olyan szelsojobbos barataim vannak akik nem azert szavaznak a jobbikra (mivel hogy az az egyetlen szelsojobbos part) mert antiszemitak vagy raszistak hanem csupan a programjuk miatt, tehat amit a nemzetert tesznek vagy valami ilyesmi, es a zsidokkal vagy mas kisebseggel semmi bajuk
2012. júl. 2. 13:46
 7/7 Panda Péter ***** válasza:
pff, remélem ezt nem veszed be :D
2012. júl. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!