Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mentalista vagy Castle?

Mentalista vagy Castle?

Figyelt kérdés
Te melyiket szereted? És szerinted miért jobb a másiknál?

2012. jún. 28. 20:18
1 2
 1/20 Tamás01134 válasza:
Mentalista!!! =D Most k**rva jó részek vannak!! :D
2012. jún. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mentalista
2012. jún. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Mentalista - Általában nem szeretem a sorozatokat, de ez egész jó, bírom a csávót is, meg slussz poén, hogy amit csinál az valódi és tényleg lehetséges.


Castle - Ezt nem szeretem, mert a címszereplő nem is világos miért lehet ott a rendőrségen, hiszen maximum egy mázlista kibic, de semmi extrát nem tett le az asztalra.

2012. jún. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
22%

Előző:

ha nézted a Castle-t akkor egyértelmű, többször is mondták már, jóba van a polgármesterrel meg sok egyéb fejessel, így protekcióval könnyen be tud kerülni.

Új kapitány kiakarta rugdosni, de nem sikerült.


Amúgy csak a Castle-t nézem ezek közül, 1-2. évad nem volt rossz, Castle hülye karaktere pár poénos jelentetett szállított, de amit a legutóbbi évadban műveltek egyszer kétszer már hangosan felnevettem, nem azért, mert vicces volt, hanem olyan gagyi klisés szar.

Ami folyat Kate és Castle között nagyon szánalmasan lett megoldva, mint valami gagyi brazil szappanoperában, az olyan részeket inkább át is tekertem.

De azért nem rossz, ha épp nem erről szól az egész rész.


Mentalistából csak egy-egy részt láttam néha, nem rossz, itt is poénos a főszereplő.


De amúgy egyik sem valami jó sorozat, nem csoda, országos csatornán Lost óta nem volt (és valószínűleg már nem is lesz) normális sorozat, max ilyen 10/6-os délutáni valamik.

2012. jún. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Akkor úgy mondom, hogy te is megértsd előző: Azt nem értem mi értelme a sorozatnak, ha egyszer a címszereplő érdemben semmi olyat nem tesz hozzá az események alakulásához, amit ne tenne hozzá bármelyik mellékszereplő is.
2012. jún. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Az tök mindegy, hogy van-e értelme vagy nincs, így lesz "különleges" egy sorozat, hogy nem csak profik nyomoznak, meg elbírja a sorozat azt a +1 karaktert.
2012. jún. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem a profizmusról van szó, hanem arról hogy a csávó csak megy a zsaruk után és spontán találgat. Meg sem próbálták a néző számára is racionálisan megindokolni a jelenlétét.
2012. jún. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Én a Castle mellett voksolok, nekem sokkal jobban bejön a hangulata, mint a Mentalistának.
2012. jún. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Úúúúúúristen, számomra ez soha nem volt kérdés! :D Mentalista!!! Annyira jó az a sorozat! Már megnéztem a 4. évadot is, igaz, feliratosan. Te, kérdező? :)
2012. jún. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Egyértelműen a Mentalista! Imádom azt a sorozatot! És már én is láttam az egész 4. évadot.
2012. jún. 29. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!