Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek a Mentalistában...

Virage kérdése:

Szerintetek a Mentalistában Patrik Jane (Simon Baker) és Teresa Lisbon (Tobin Tunney) Összejönnek egyszer?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne ^^ nem?

2012. jún. 27. 12:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én is nagyon várom, hogy összejöjjenek, de szerintem majd csak a sorozat végén fognak. Mintha olvastam volna egy interjúban, hogy Bruno Heller ( a sorozat kitalálója) is azt nyilatkozta, hogy azzal fog befejeződni, hogy összejönnek.
2012. jún. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Te is szereted a sorozatot? Én rajongok érte! :)
2012. jún. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok! :)


Én IMÁDOM ezt a sorozatot, talán ez az eddigi legjobb, amit láttam. Szerintem nem fognak összejönni, véleményem szerint nem illenek össze. Aztán ki tudja... :)


Szerintetek ki Red John? :D

2012. jún. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én is imádom a sorozatot, mikor megtudtam, hogy az RTL most vetíti a 2. évadot, majdnem sikítottam. Amúgy meg éppen azért illenek össze, mert különböznek. na meg mert csak lisbon tudja féken tartani jane-t. néha nem sikerül xD Red John-ról én nem tudok semmit, de szerintem a készítők addig fogják húzni, amíg lehetséges. A 4. évad végén nagyon közel járnak ahhoz, hogy elkapják, de megint kicsúszott a kezükből. Azt viszont nem tudom, hogy Jane megint ölni fog-e :)
2012. jún. 27. 18:01
 5/12 A kérdező kommentje:
Bocsi, 4. évadot akartam írni, csak siettem :)
2012. jún. 27. 18:02
 6/12 anonim ***** válasza:

Értettem, semmi baj. : D

Hm... abban igazad van, hogy Teresa meg tudja fékezni. Hát, nem tudom, izgalmas lenne... :D


Én azt olvastam valahol, hogy most a 6. évadot tervezik, szóval ezek szerint még jó sok idő van hátra, míg megtudjuk, ki az. Szerintem fog ölni. De én nem tudok rá haragudni... :( :)

2012. jún. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok: szerintem azért illenek össze, mert ugyan különbözőek, de kiegészítik egymást.
2012. jún. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem igen...sok olyan helyzet volt,ami arra utal hogy majd egyszer:D de biztos hogy utso részbe:D meg amikor majdnem elkapták red johnt a 4. Évadzáróba akkor ott fogták egymása kezét,és aztmondta amikor ugye ''lelőtte'' hogy soksikert lisbon szeretlek:D
2012. júl. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az nagyon szép jelenet volt, mikor ott a sivatagban (4. évadzáró) Jane megfogta Lisbon kezét. Szeretik egymást ez nyilvánvaló, csak nem merik bevallani talán még önmaguknak sem. Főleg nem addig, amíg Red John életben van.
2012. júl. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szerintem össze fognak jönni legalábbis nagyon remélem mert valahol ez a lényeg meg az hogy kinyírják red johnt!! :D
2012. aug. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!