Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ciki ha 15 évesen...

Szerintetek ciki ha 15 évesen Naruto Shippuden-t nézek?

Figyelt kérdés
A családomból már sokan mondták, hogy én már nem vagyok gyerek, és nem kellene rajzfilmeteket néznem! De hiába mondtam nekik, hogy ez az anime nem kisgyerekeknek való, de úgy látszik hiába! Csak a véleményetekre vagyok kíváncsi. Előre is köszönöm!
2012. jún. 20. 10:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%

Hát akik azt monják, hogy az anime és a Naruto gyerekeknek való az szerintem még sosem látott belőle egy részt sem :D

A Naruto-nak egyébként egyre komolyabb a története az évadok között, a végére már azért elég komolyan megy a harc és az egymás mészárlása

Arról nem is beszélve hogy az egész alatt végig rejtett mondanivalók vannak

pl. Mindig mikor Naruto nehezen tanul meg egy új technikát mint a Rasengan-t, ott végig azt próbálja mondani a sorozat, hogy az ember nem adhatja fel olyan könnyen amit akar, ha valamit feladsz, hogy "már pedig nekem ez nem megy", akkor az nem fog eredményre vezetni

Kitartónak kell lenni

Shikamaru-nál pedig mindig egy régi mondás jut eszembe, többet ésszel mint erővel

2012. jún. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
17%
Amúgy kösz a lepontozást mert eltér a véleményem, talán ha nem csak ilyen húdenagy animefanok válaszolnának a kérdésre, hanem olyan is aki elfogulatlanabb a témában, akkor lehetne kicsit objektívebb képet kapni,na mindegy, pontozzátok le ezt is, mert büntetni kell azt akinek eltér az ízlése, hajrá.
2012. jún. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Véleményem szerint nem attól lesz az ember már felnőtt, ha nem néz animét, vagy Harry Potter-t vagy, hogy jobban fogalmazzak olyanokat amiket 10-13 évesek is néznek, hanem attől, hogy ésszerűen tud gondolkozni, a dolgok mögé tud nézni és kisebb nagyon sikerrel helyes döntéseket tud hozni, ami nem mindig sikerül, de legalább ebből is tanul az ember!

Szerintem is a naruto-nak igen is van mondanivalója csak rá kell jönni, úgy ahogy az előző válaszoló is írta, és szerintem nem csak annak van mondanivalója, hanem minden más filmnek, meg ilyesminek (gondolok itt akkor már a harry potter-ra), csak én azt nem szeretem, és ezzel nincs is semmi gond mindenki azt szeret amit szeret! csak az a lényeg ha valamit más nem szeret akkor azt ne erőltessük rá! én így gondolom! :) :)

ÉS nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszaitokat!!! :)

2012. jún. 25. 15:59
 14/17 anonim válasza:
53%
20 éves vagyok, egyetemre járok, heavy metal koncertekre, meg kocsmákba megyek hétvégén, és imádom a Narutot. (Amúgy unalmamban kezdtem el annó nézni, de meg kedveltem, aztán úgydöntöttem a végét már látnom kell:P) Szóval szerintem nem, nem ciki.
2012. aug. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Egyetértek a többiekkel nem gáz ha nézed Naruto-t, mutass meg a családodnak egy olyan részt amiben folyik a vér és kész.A kishugod ha van az kirohan sírva és megilyedve, az idősebb testvérednek meg megtettszik.A szüleid meg max azt mondják hogy inkább horror filmet nézz azt csá.
2012. aug. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem az XD én is 15 vagyok és imádom az animéket, Narutot főleg nekem is azt mondták hogy nincs semmi értelme de egyszer eljöttek velem Conra és látták milyen "jó dolgok" ezek :DD
2012. aug. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én 20 éves leszek nemsokára és én is nézem. Imádom az animkéket.
2012. szept. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!