Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ciki ha 15 évesen...

Szerintetek ciki ha 15 évesen Naruto Shippuden-t nézek?

Figyelt kérdés
A családomból már sokan mondták, hogy én már nem vagyok gyerek, és nem kellene rajzfilmeteket néznem! De hiába mondtam nekik, hogy ez az anime nem kisgyerekeknek való, de úgy látszik hiába! Csak a véleményetekre vagyok kíváncsi. Előre is köszönöm!
2012. jún. 20. 10:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem.
2012. jún. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Igen
2012. jún. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%

en 21 eves lany vagyok,es hallotam olyanrol,hogy aki 30 eves es tobb az is szereti az animeket es narutot.


Probalj ugy erve4lni,hogy a focit pl.gyerekek is jatszatk,de a felnottek is,vagy hasonlo peldaval kell oket szo nelkul hagyni. azert mert TE szeretsz vaalmit,de mas valaki nem ,azert te NE hagyd abba.

allj ki onnagadert,es csinald azt amit szeretsz.

2012. jún. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
85%
Szerintem nem ciki. Én is 21 éves lány vagyok és megőrülök az animékért, Naruto S.-t is nézem. Tedd azt, amit szeretnél és ne azt amit mások akarnak. Én is rengeteg kritikát kaptam már, de lesz@rtam, mert ha nekem jó, akkor fogadjanak el így, vagy ne foglalkozzanak velem.
2012. jún. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%

vannak durva meggyőzési módszerek is ^_^ am egyáltalán nem ciki, és ez a lényeg: rajzfilm. az nem egyenlő a mesével :)) győzd meg őket, h egy órát nézzenek egy olyan animét, amit te választasz, és válassz vmi jó kis horrort :D az aztán tuti nem olyan, h már 15 vagy, ne nézd már~

erre javaslom pl a Highschool of the Dead-et, de elég perverz :D betegnek fognak hinni xD

vagy nem tom, mennyire ismered a conokat, de ott nem sok 15 alatti emberke van... vagyis vannak persze rendesen de leginkább 15-30 között a legtöbben, már amennyire én kort tudok tippelni a tonna smink alatt a cosplayekhez :D akkor most ők is mind gyerekesek, vagy mi? -.-"

2012. jún. 21. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a jó tanácsokat és a válaszokat! Most már sokkal jobban érzem magam! :D :D
2012. jún. 21. 09:58
 7/17 anonim ***** válasza:
81%

jaj scary- ha szerinted ez ciki... mindig ott pattogsz a harry potteres kérdéseknél... és azt hány millió millió KISgyerek nézi/olvassa. utána meg a gitáros kérdéseknél adod a nagyfiút, hogy te bizony metált hallgatsz. cöhhh


kérdező- egyáltalán nem ciki.

2012. jún. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Hát őőő ... Oké.

Bocs de erre nem tudom mit kéne mondanom, bizonyára nagyon beletaposhattam a lelki világodba, lehet tényleg egy kretén vagyok mert nem nézek animét és metalzenét hallgatok, bocsáss meg hogy eltér az ízlésem a tiédtől,de figyelembe vehetnéd, hogy nem lehet mindenki olyan tökéletes mint te.

Amúgy nem tudom a Harry Potternek mi köze az animéhoz, de hát mindegy. Bár ahogy nézem úgy gondolod te vagy a kiválasztott, akinek kutya kötelessége megvédeni minden animefan becsületét az ilyen barbároktól mint én, úgyhogy jobb ha nem kezdek el vitatkozni veled.

2012. jún. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
egyáltalán semmi bajom a metál zenével, hisz én is csak azt hallatok. a harry potter úgy jött az egészhez hogy azt rengeteg 11-12-13 éves gyerek olvasta. ugyanígy van ez az animével hisz azt is rengeteg hasonló korú ember nézi. mivel a szóhasználatod eléggé felnőttes ezért gyanítom hogy 16-nál több vagy. mégis olvastad/nézted a hp-t ami nem baj, hisz rengeteg felnőtt tette ugyanezt. csak nem értem miért tartod cikinek azt, hogy valaki 15 évesen animét néz, holott tudtommal a naruto shippuden-nek 16-os besorolása van. az animéket is rengetegg felnőtt nézi.
2012. jún. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%

Dehogy ciki!

Én is 15 éves vagyok,durván egy éve kezdtem animéket nézni,és a szüleim csak az elején csodálták,mert régebben meg ki nem állhattam őket. Amióta meg mangákat is olvasok,azóta meg egyel talán nem szólnak semmit,pláne nem,hogy ciki.

Van olyan is nagy ritkán,hogy apa is nézi velem pár percig,vagy épp megjegyzi,hogy beteges. (utóbbit Higurashi-ra mondta xd)

2012. jún. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!