Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik filmet ajánlod: Köpök...

Melyik filmet ajánlod: Köpök a sírodra vagy Mártírok? Egyedül nézném, szeretem a borzongást és a lelkizős dolgokat. (nő vagyok)

Figyelt kérdés

2012. jún. 19. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem a Mártírokkal kezdj, nekem jobban tetszett, mint a másik. Egyedibb, elgondolkodtatóbb.
2012. jún. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi!
2012. jún. 19. 11:37
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Én is lány vagyok,nekem is a Mártírok jobban tetszett,napokig agyaltam rajta.A másik is jó,bár az nem ragadott annyira magával.Jó filmnézést:))
2012. jún. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi, akkor mindenképpen Mártírok! :D
2012. jún. 19. 20:45
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

Ha lelkizős vagy a köpök a sírodra-át egyáltalán nem ajánlom bár mondjuk ezt a lelkizős vagyok jelzőt nem tudom miért pont ehhez a két filmhez írtad ki.Mindkettő pont azt mutatja be,hogy az emberek mennyire tudnak megvadulni,és lelketlenül viselkedni,a saját önző érdekeiben.Bár a mártírokban a vége felé van egy kis bűntudatra utaló jelzés amikor a csaj a végén szó szoros értelmében mártírrá válik de akkor is,nem értem a lelkizős jelzőt.


Ha elvonatkoztatok,akkor én mégis a köpök a sírodra-át ajánlom,izgalmasabb,mint a mártírok,bár í mártíroknak jobba a sztorija,és kicsit megdolgoztatja az ember agyát is.Kezd a könnyebb falattal köpök a sírodra(yuotubeon találsz hozzá iszonyat jó minőségű linket,feliratosan),aztán nézd meg a mártírokat,ezt pedig bárhol megtalálod.

2012. nov. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezek a filmek azok, amiket lelkizős embereknek semmiképp nem ajánlok. Sajnos én is megnéztem, azóta próbálom elfelejteni.
2014. szept. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!