Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szeretem a Star Treket, gáz?

Szeretem a Star Treket, gáz?

Figyelt kérdés

A legtöbben azt mondják (és sok helyen olvasom is), hogy manapság az egyik legcikibb dolog a Star Treket szeretni, és ha valaki mégis eme degenerált vonzalom kötelékében áll, mindenképpen tagadja le azt mások előtt.

Ezt a tényt megerősíti az is, hogy akárhányszor meglát nálam valaki egy Star Trek könyvet (olvasom is, sőt, az egyik kedvenc sci-fim), majdhogynem tátott szájjal néznek rám.

Kérdem én: miért gáz ez? Manapság a Star Trek kifejezést csak flegmáló beszólások elemeiként hallom.

Ez a másik. Bármily meglepő is, 19 éves lány vagyok, és nem azért szeretem ezt a témát, mert egy két lábon járó Quiasimodo vagyok. Sőt! Múltkor egy srác lepődött meg nagyon, amikor megjelentem magassarkúban, tunikában meg leggingsben egy kávézóban, és egyszer csak elkezdtem olvasni a Khan haragját. Aztán így kezdtünk el beszélgetni:)


Miért gázabb ezt szeretni, mint mondjuk a Szerelem rabjait, a Való Világot vagy az Éden hotelt?


2012. márc. 8. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:

nem gáz, én pl egy igen jóképű srác vagyok és a fantasy a kedvenc hobbim, sajnos kevés van a világon xd egyébként én a sci fi-ért nem vagyok annyira oda, max star wars, de szerintem egy témakor, sci fi / fantasy / rpg.

szerintem ezek az élet legjobb dolgai :) hobbiként persze.

2012. márc. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
GÁZ.
2012. márc. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

És ki a fenét érdekel, hogy mit gondol a többi ember? :)


Ha neked az tetszik, hát hajrá. Pláne, hogy bőven van azonos érdeklődési körű ember, tehát hírből sem kell a tükröt bámulni, ha társaságra vágysz. Ne foglalkozz másokkal, amíg jól érzed magad, addig jó :)

2012. márc. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
aki Star Treket szereti az rossz ember nem lehet,gyerekkorom egyik kedvence,még a mai napig megbírom nézni bármelyik részét
2012. márc. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem se gáz. De engem is cikiznek néha amikor valamivel kapcsolatban meg említem ,hogy szeretem a Star Tre-ket. Amúgy szerintem mostanság szinte minden sci-fit fikáznak ami nem az avatar.
2012. márc. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 nyikolaj84 válasza:

Babylon5, BSG, Firefly, Csillagkapu nekem ezek a kedvenceim

a Star Trek sorozatból csak a Voyagert és az Enterpriseot

szerettem

2012. márc. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 WorfHadnagy ***** válasza:
A Való Világ a "cikibb". A Trekből sokat tanulhat az ember. Én pl. a különböző fajok kultúrájáért szeretem, a filozófiai mondanivalóért (többek között). De vannak olyanok, akiket érdekel a fizika, ők a mechanikai oldalát tanulmányozzák. A szappanoperák és a valóságshow-k viszont nem tükröznek ekkora értéket. Az ilyen műsorokból csak azt lehet megtanulni, hogy miként kell a sz@rt keverni, megcsalni a házastársunkat, bunkózni a másikkal, stb.
2012. márc. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!