Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vélemények az uj prometheus...

Vélemények az uj prometheus c. filmröl?

Figyelt kérdés
Én megnéztem de személy szerint nem nagyon tetszet! Szoval a film efektek egész elfogadhatók de a storynak se füle se farka! Azt mondják hogy az ALIEN 0-ik része de lehetne jobb is! SZemély szerint a régi ALIEN pentalogiát jobban csipem még ma is!

2012. jún. 12. 07:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi rossz kategoria
2012. jún. 12. 07:44
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem láttam, de nehéz már újat kitalálni. Csak csűrik csavarják a régi jól bevált alap sztorikat.
2012. jún. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megosztó valaki isteniti hogy zseniális valaki szerint egyszerüen katyvasz az egész én személy szerint utobbit :D Lost írója írta történetet aki látta sorozatot tudja hogy lévén egy trilógia maximum a legvégén kapsz egy értelmes de zavarodott választ ez az első rész önmagába nézve egy semmilyen film nem állja meg magát a sci-fi thrillerek között 0 izgalom 0 borzongás 0 cselekmény 0 szinészi teljesitmény hatalmas látvánnyal és hangi aláfestéssel Alien megcsúfolásának érzem eddig de azért bizakodok a többi része sokat javit majd rajta az amugyis telebarmolt hülyeségekkel lévő első részen.
2012. jún. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nos sajnos nekem is ugyan eza véleményem hogy az ALIEN pentalogia ledegradálása ez a film! Bár hozzá kell tenni hogy abbol is csak az elsö 2 rész volt értelmesen élvezhetö az utolso kettö meg már csak börnyuzás!
2012. jún. 12. 18:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Az előzővel egyetértek.

Érdekes film, de ennél nem több. A várakozáshoz, a promókhoz, és Ridley Scott régi tehetségéhez képest ez csak egy átlagos sci-fi horror.

Eleinte Alien előzményként volt hirdetve. Később azt nyilatkozta Ridley, hogy mivel az ormányos űrhajósok eléggé máshogyan néznek ki, így az Alien-ek is máshogyan néznek ki. Később már letagadta az Alien-eket is.

Az alaptörténet túlságosan ráfókuszál eredet-keresésünkre, amit az ormányosok személyében találunk meg. (Akik igazából nem is annyira ormányosak... Már ez egy rossz pont.)

Bár vannak izgalmas és kellően undorító jelenetek, de sajnos nagyon sok kérdést hagytak nyitva, sok dolgot elkapkodtak, és a lényeket sem dolgozták ki elég jól. Például az Alien-rokonként elfogadható kobra-szerű arctámadó "akciója" után nem történik semmi. (Bár én már arra is gondoltam, hogy az csak evett.) Shaw szörny-terhességét is jobban ki lehetett volna dolgozni például a Birodalom mintájára. (Riget.)

Lényeg, hogy többet vártam volna klasszikus Alien-ek nélkül is. Sokkal többet ki lehetett volna hozni az egész történetből és univerzumból. Ehhez képest még az AVP és az AVP Requiem is jobb volt, amik erőteljes szidalmazást kaptak.

2012. jún. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Illetve a kérdezővel értek egyet. :D ^___^"
2012. jún. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!