Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A gyanu arnyekaban c. ''soroza...

A gyanu arnyekaban c. ''sorozatrol'' mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
szerintem jobban mar nem is tudott volna lesullyedni a magyar sorozat vilag,ha lehet igy fogalmazni :). ennel meg a baratok kozt is jobb...azert remes h miket keszitenek a tv-sek
2012. máj. 24. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
sztem érdekes, nekem tetszik. megtörtént eseményeket dolgoz fel, nem is értem, hogy lehet a barátok közthöz hasonlítani. a bk egy szappanopera, ez pedig egy dokumentum-reality.
2012. máj. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem is jó, én szoktam nézni.
2012. máj. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Minden nap nézem, érdekel, főleg, hogy igaz történeteket dolgoz fel. Mindig próbálom megtippelni, hogy mi a vége, ki ölt meg kit, ki csalt meg kit, ki hová tűnt el, ki hazudott, stb :)
2012. máj. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudom, ti hol hallottátok, hogy igaz történeteket dolgoz fel, mert nem így van. Úgy reklámozzák, hogy a

TÖRTÉNET szereplői egyszerű emberek, mint mi, és velünk is MEGTÖRTÉNHET az, ami a sorozatban. Egy szóval sem mondják, hogy nem kitaláció. Meg a műfaja is ÁLdokumentum sorozat. Mégpedig a rosszabbikból.

2012. máj. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jah, még annyit hozzátennék, hogy az izgalom a béka segge alatt van, mivel MINDEN ESETBEN ártatlanok az emberek benne. Ha megspékelnék a dolgot azzal, hogy nem feltétlenül ártatlan az illető, akkor még lenne esélye.
2012. máj. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

lesüjedni??? maximum lesüllyedni.... mindegy...

én amúgy szeretem azt a sorozatot :))

16L

2012. máj. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem igaz történetek, előre megírt történetek.
2012. szept. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De igaz történetek, csak külföldön történtek, más neveket használnak. Olvasd el a beharangozót még tavaszról.
2012. szept. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sikeres ember azt sem hiszi el a médiának ,amit kérdez.


Keress csak rá pár esetre a Google-ban én egyet se találtam meg.

2012. szept. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!