Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Death...

Szofivamp kérdése:

Mi a véleményetek a Death Valley című sorozatról?

Figyelt kérdés
Érdemes megnézni, vagy olyan kaliberű mint a Grimm?...mert az nem nyerte el a tetszésem
2012. márc. 26. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:

A Grimm tudtommal dráma (még nem kezdtem bele).

A Death Valley viszont sitcom vagy mockumentary, de összességében vígjáték.

Ha a realitást szereted, alapból nem fog bejönni hogy vámpírok, farkasemberek és zombik élnek a többi ember között, és a velük kapcsolatos bűncselekményhez vonulnak ki a rendőrök.

Éppen viccesnek mondható, tölteléknek belefér az a 20 percnyi kikapcsolódás a napodba. A 12 részt egyben le lehet nyomni 4 óra alatt, és utána nem is marad meg benned semmi emlékezetes.

2012. márc. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem baromira bejön, a sitcom-nál nincs jobb műfaj!! Imádom, hogy a legdurvább helyzetekben is kb. arról beszélnek, hogy mit fognak holnap ebédelni, ill. hasonló kaliberű dolgokról, ez a jó a Family Guy-ban is.
2012. márc. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mindenféleképpen nézd meg ez egy fergeteges sorozat :DD a Magyar szinkron is ezutal elképesztően jó lett. Ha másért nem is akkor ezért érdemes megnézni. De én imádom minden megvan benne ami egy jó sorozathoz kell. A vígjáték és a horror random keveredik benne ..nekem nagyon begyün:D Nézd meg tényleg mert valami elbaszottuljó :D
2012. márc. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
és egy linket tudnátok küldeni hogy hol mert ahol eddig néztem az az oldal most megszűnt :SS
2012. ápr. 4. 18:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!