Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Once upon a time kérdések (? )

Once upon a time kérdések (? )

Figyelt kérdés

Rumpelstiltskin-nek és Mr.Gold-nak miért más a személyisége? Úgy értem a többieknek nagyjából ugyanolyan a viselkedésük, mint a mágiás világban, de neki teljesen más.


Mr.Gold miért jár bottal, hol sérült meg a lába?


Jefferson (a kalapos) miért emlékezett arra, hogy ki volt ő? És hogy jutott ki abból a világból, ahol Regina hagyta, miután elment az apjával?


Hogy sikerült Hónak meg a hercegének elfoglalni a kastélyt? És Rumpelstiltskin-t miért zárták be?


Storybrook-ban mindenkinek van egy mesebeli énje? Mármint az orvosnak, a takarítónak ahol Belle volt... És az a nővér aki ott volt az átok megtörésekor az a tündérkirálynő?


Mi történik azzal, aki elhagyja Storybrooke-ot?


2012. máj. 18. 20:11
 1/4 slora ***** válasza:
100%

Szerintem Rumpelstilskin-nek és Mr.gold-nak ugyanolyan a személyisége,csak a mágia nélküli világban így álcázza.Szerintem még megmutatják hogyan sérült meg Mr.Gold lába,hogyan Jefferson hogyan jutott ki Csodaországból és hogy foglalták el a kastélyt.

Szerintem mindenkinek van mesebeli énje(sőt biztos).

Az utolsó kérdéseden már én is gondolkodtam.Szerintem az átoknak bent kell tartania a lakosokat a városban,ezért nem enged ki senkit.Ezt azzal éri el,hogy megakadályozza a város lakóit,hogy továbbmenjenek(pl.:véletlenül nekihajtanak egy táblának) ezért vissza kell fordulniuk.

Bár ezek csak az én feltételezéseim semmi sem biztos.Remélem segítettem valamilyen szinten :)

2012. máj. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, én is hasonlóképpen gondolom. :)
2012. máj. 20. 18:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Rumple-nak és Mr.Goldnak ugyanaz a személyisége, csak a "valós"világban Mr.Gold mégsem kezdhet el nyehegni meg pattogni, mint egy holdkóros xD Mert akkor őt is bezárnák Belle mellé... Bár lehet, jobban járna :D De a 12.részben, mikor összeverte Belle apját, akkor eléggé Rumpy-s volt... Mr. Gold visszafojtja az érzelmeit, de látszik rajta, hogy ez csak egy szerep, amit magára erőltet. (Pl.mikor remegett, amikor Regina átadta neki a csészét...)

-Nem tudom, hol sérült meg a lába, ez nem derült ki.

-Szerintem a Kalapos azért emlékezett, mert a kalapban volt... És hogy hogy jutott ki belőle, azt nem tudom...

-A hogy foglalták el a kastélyt és Rumple-t miért zárták be kérdésre a 22.rész ad választ (részben).Meg az ötös rész, amikor Hamupipőke aláíratja Rumpyval a szerződést. Pillanatnyilag ledermedt, mert meg volt bűvölve a penna, és bezárták.

-Igen, mindenkinek van mesebeli énje.

-Aki elhagyja Storybrook-ot, azzal rossz dolog történik, mint mondjuk mikor Hamupipőke is el akarta hagyni a várost, és a határon beindult neki a szülés...

Amúgy imádom ezt a sorozatot, rajongok érte, nem bírom kivárni a 2.évadot :((( Neked ki a kedvenced, ha megkérdezhetem? Fiú/lány vagy?

2012. máj. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. :) Lány vagyok, 17 éves, és a nővéremmel mi is alig bírjuk kivárni a második évadot.:) Én Rumple-t nagyon szeretem, és úgy örültem, amikor a való világban megtalálta Belle-t. :) Snow meg Charming meg olyan aranyosak együtt szerintem. De Emmát meg Henry-t is szeretem, áá, szerintem annyi jó szereplő van benn. :))

Nem tudod hogy mikor kezdődik a második évad? Majd csak szeptemberben? :(

2012. máj. 22. 13:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!