Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Fűrész kérdések?

Fűrész kérdések?

Figyelt kérdés
Most néztem meg az első három részt, és van néhány dolog, amit nem értek. Mi lett Adammal, Dr. Gordonnal? Azt láttam, hogy Amanda visszament Adamért, de nem értem. Gordon meg kifelé elvérzett? Ja, és a 3. részben mi lett Amandaval, mi volt a baja tulajdonképp? :D Meg miért tette próbára Jigsaw? Próbáltam figyelni nagyon, de akkor sem értem. Köszi előre is!
2012. febr. 5. 13:13
 1/4 anonim válasza:
Dr. Gordon túlélte, mivel orvos, ezért miután kitudott érni a forró csövekig, ott a levágott lábát (csonkot) sterilizálni tudta a forró csövekkel, Amanda pedig azt hiszem folyton megakarta ölni magát, és talán még drogos is volt. Később ő lesz Jigsaw segédje. Ezekre a kérdésekre a következő részekben fog kiteljesedni a válasz. Szerintem nagyon állat egy film, és nem is az a kategória ahol csak a vér folyik, hanem valami történek is van benne.
2012. febr. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Jah és elfelejtettem hozzá tenni, hogy ugye azért éli túl Dr. Gordon, mert a Fűrésznek nem az ölés a célja ezekkel a "játékokkal" hanem hogy rádöbbentse az embereket hogy mennyit ér az életük, és a Dr. megtanulta a leckét. Ezért elengedi - talán később ő is segéd lesz a 7. részben..
2012. febr. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Az Amandas sztorit tudom, de a 3. részben teljesen bekattant. Talán azért tette megint próbára Jigsaw mert megölte Ericet és a nyomozónőt is, nem adott nekik lehetőséget, vagy mi? Adammal mi lett? Azt vágom, a 3. részben mutatták, hogy Amanda visszament érte, de utána mi lett?
2012. febr. 5. 13:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem megvan mind a 7 rész, de az elejét rég láttam már. Ha jól tudom azóta nem volt semmi Adammel, mármint szóba sem került... tuti meghalt, ennyi.
2012. febr. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!