Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pretty Little Liars-ben mit...

Pretty Little Liars-ben mit gondoltok A-ről?

Figyelt kérdés

***SPOILER***


A googleben böngésztem a PLL-ről amikor sajnos véletlen megláttam,hogy állítólag Alison "A".Van egy ikertestvére,aki elmegyógyintézetben élt,de néha helyet cseréltek,és ő halt meg,nem Ali.Ali él.(Ali ölte meg)

Csak szerintem hülyeség ez?A szülei hogy nem tudják ki halt meg?Ha tudják miért játszanának erre rá?Mit gondoltok?Szerintem lehetetlen,hogy senki ne tudja hogy ikrek.Illetve a a rendőröknek meg kellet volna állapítania hogy ki az áldozat,nem?Egy egyszerű teszt megmondaná.Meg Ali is kapott A-től üzeneteket.Akkor azok kitől jöttek?És ha Alison tényleg A,miért tenné ezt a lányokkal?Heccből?

Imádtam találgatni kik lehetnek az A team,izgalmas volt,de ez így akkora csalódás,egy rakás sz*r.Lehet nem is nézem tovább.


Nektek mi erről a véleményetek ? :))) Nagyon érdekelne.


2012. máj. 18. 16:47
 1/8 A kérdező kommentje:
Persze nem mondom,hogy nem fog ütni nagyon mikor kiderül,mert erre biztos nem számít senki.Tényleg sajnálom hogy megtudtam véletlenül...:(
2012. máj. 18. 16:49
 2/8 anonim válasza:
49%
Én végignéztem a 2. évadot, amiben kiderült, hogy ki A. Ne aggódj, az internet sok hülyeséget kiad, és biztosíthatlak róla, hogy Alison nem A.
2012. máj. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A sorozat nem csak 2 évadból áll.Most kezdődik a 3.és az sem az utolsó lesz.Mona nem A,csak a segítője...ugyan már,szerintem ez elég egyértelműen kiderül,hiszen azt mondja valakinek a végén hogy "megtettem amire kértél."


A tvshow a könyvsorozat alapján készül,melyben az van hogy Alisonnak van egy ikertestvére,és minden úgy van a könyvben ahogy leírtam a kérdésben.


Köszönöm ezt a haszontalan választ.

2012. máj. 20. 19:51
 4/8 A kérdező kommentje:

Hülyeséget nem kell válaszolni.


Olyanok véleményét várnám,akik végignézték eddig sorozatot,és értelmezni is tudták(miszerint nem Mona A). Érdekel ki mit gondol.Köszönöm :)

2012. máj. 20. 19:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát nekem nagy csalódás volt hogy Mona "A", meg az egész évadzáró. De mindenkitől ezt olvastam utána, hogy eléggé csalódott volt.

Az indíték hiányzik nagyon az egész sorozatból! Oké, hogy Jennát megvakították, meg Toby miattuk került el, de ez csak az ő dolguk.

Nem olvastam a könyvet, de én is olvastam ezt az ikertestvéres dolgot. Az egypetéjű ikreknek ugyanaz a DNS-ük, tehát így nem lehetne tudni, hogy végül is melyikük halt meg. Közben ezerszer helyet cserélhettek, tehát nem lehet tudni, hogy mikor láttuk az igazi Ali-t. De ez az ikres fogás eléggé "olcsó" lenne, talán még olcsóbb mint az, hogy Mona "A".

2012. máj. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem helyet cseréltek,nem voltam pontos.

Hanem Ali tesója,Courtney csinált valamit,ami miatt elmegyógyintézetbe kellett mennie.De valami miatt,(ezt nemtudom)Ali ment helyette.Aztán megszökött az igazi Ali,és elkezdte az ál-Alit terrorizálni(kapta is tőle a fenyegető üziket),majd pedig meggyilkolta a bulin.

Tehát a csajok az igazi Ali-t nem is ismerték,hanem csak Courtneyt.Azért is viselkedett olyan szemét módon mindenkivel,a csajokkal,mert őrült.


Nekem is eszembe jutott a DNS dolog,de gondolom mindenre lesz magyarázat a végén.Több jel is utalt arra,hogy ezen a szálon fognak menni a Halloween-es részben.(Pl feltűnik egy diliszanatóriumos autó a ház előtt ahol később "Alit" valaki ijesztgeti,illetve egy kép amin mintha ikrekpár lenne).

Amúgy Jenna,meg ezek biztos nem lesznek a fő A,hiszen az nem lenne meglepetés,mindenki erre számít.Szerintem elég sokan benne vannak a "buliban"...Majd kiderül.

Nekem az tetszett hogy Mona "A" egyik segítője,(hiszen tudjuk hogy A-team van)sok oka volt rá :)

2012. máj. 26. 05:05
 7/8 anonim válasza:
Sziasztok! ez csak a könyvben van így és azt mondták a sorozat készítők, hogy ők máshogy fogják megírni a sorozatot.
2014. febr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ez nem igaz,a filmben nincs semmi ikertestvére,csak egy eltitkolt bátya Charles,aki bekerült a Readley-be,majd 16 évesen lányt csinált magábmagából és így lett Charlotte,de CeCe-nek nevezik és ő A,nem Alison
2015. szept. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!