Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bosszúállók előzménye?

Bosszúállók előzménye?

Figyelt kérdés
Mik azok a filmek, amik a Bosszúállók szereplőiről szólnak? Itt gondolok az Amerika kapitányra etc...

2012. máj. 8. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:
42%

Nagyon nehéz, ha nincs PhD-d nem is tudsz rájönni, nézzük a szereplőket, ott egy Hulk, van ilyen film? Van, 2 is.

Aztán Cpt America, van ilyen film? Igen.

Iron Man, szintén van, Thor szintén, rohadt nehéz.

2012. máj. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Teletabik, Rendőrakadémia, Dora a felfedező, Titanic
2012. máj. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont. :) Black Widow-t és Hawkeye-t kivéve minden karakternek vagy saját filmje (bár az említett kettő is feltűnik bennük, szóval ne aggódj. :D)
2012. máj. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazából pont az utolsó kettő miatt kérdeztem, meg hogy van-e esetleg olyan film (azokon kívül, amik egyértelműek cím alapján), amelyekben a többiek is még feltűnnek :) de azért köszönöm a kedves megjegyzést, nem is vártam többet...
2012. máj. 9. 13:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Black Widow feltűnik a Vasember 2-ben. De miért nem nézed inkább meg?
2012. máj. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Meg fogom ^_^ Azért kérdeztem :) Már el is kezdtem letöltögetni őket, de pssszt ;D
2012. máj. 9. 14:57
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom érdekel el, lehet budapesti vagy. Itt egy másik kérdésnél valaki írta, hogy a Lurdy-ház mozijában 500 ft-ért adják a Thort, Vasember 2-t és Amerika Kapitányt.
2012. máj. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: légy áldott! Budapesti vagyok, de erről nem tudtam! Rávetem magam a témára. :DDD
2012. máj. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Annál a másik kérdésnél én írtam ezt le! Enyém a dicsőség!!!XXDDDD
2012. máj. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen-igen tied a dicsőség, és mind2-en legyetek áldottak ;P pesti vagyok és nagy mozirajongó *_*
2012. máj. 10. 18:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!