Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha kell nekem valamilyen...

Ha kell nekem valamilyen sorozat, de se boltba, se egyéb módon, nem tudom megszerezni és már TV be sem adják. Hogy tudom megvenni \ szerezni?

Figyelt kérdés
Vagyis a tv csatornáktól meglehet venni? (szinkronosan)

2012. máj. 7. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:

A csatornáktól tuti nem veheted meg. Nem is az ő tulajdonuk, csak a sugárzási jogokat vették meg.

De ha megmondanád miről van szó, akkor könnyebb helyzetben lehetnél.

2012. máj. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát az attól függ.Beloadon és nCore-on a legtöbb sorozat fentvan,de máshonnét bajos megszerezni.attól függ mit akarsz.
2012. máj. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát van egy pár:

KND

Juniper Lee

Atomic betty

Mucha lucha

Samurai Jack

Secret Files of The Spy Dogs (kém kutyák)

Sonic x

Tuteinstein


kevésbé fontosak:

Digimon

yin yang yo

The Powerpuff Girls

Xiaolin Showdown


Ezek így kapásból:)

(ezek közül némelyik megvan angolul, (nincs bajon a nyelvel csak a szinkron hang nem tetszik, meg nem szeretek filmezés közben fordítani, annyira nem vagyok jó angolból főleg, hogy se angol se magyar felirat nem lelhető fel)


Amúgy egy kérdés, azt írtad a sugárzáshoz kaptak engedélyt, de azt le kell szinkronizálni, ahhoz meg idő kell vagyis tulajdonképpen, tárolják nem?

2012. máj. 7. 15:59
 4/5 anonim ***** válasza:

hát nCore-on ezek vannak fent:

Samurai Jack

Digimon

The Powerpuff Girls

Xiaolin Showdown


a többit máshol írd be keresőbe,nem kell nagy tudomány a letöltéshez.

2012. máj. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezzel van egy kis gond, nekem nincs nCore-om és nehogy azt hidd nem próbáltam meg beirni a keresőbe, google, bho, ntrace, bigtorrent és deathlord, de egyiken sincsenek fent, és máshol nem vagyok fent (angolul meg piratebay-en de az nem jó). Engem egyéb megoldás érdekelne. vagy valaki aki szokott feltenni torrenteket feltehetné az alább felsoroltak közé.
2012. máj. 8. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!