Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » S. O. S.! Keresem gyerekkorom...

S. O. S.! Keresem gyerekkorom horrorfilmjét, de sehol sem találom?

Figyelt kérdés
Arról,hogy egy riporternő beszökik egy állatokkal kísérletező laborba forgatni.Ott talál egy kutyát(asszem,hogy egy roti volt),és nagyon megsajnálja,ezért hazaviszi.a kutya egy hibrid volt,olyan gyorsan futott,mint egy gepárd,és úgy rejtőzködött mint egy kaméleon.A film végére már teljesen megvadult,szinte már csak a gazdájára hallgatott,és végül a nő is belátta,hogy ezt az izét el kell pusztítani . Csakhogy a szomszéd skótjuhászával párosodott,és megszülettek a kölykök.Az összes olyan lett,mint az anyja,viszont egy kiköpött olyan,mint a mutáns apja. és így lett vége a filmnek.Valaki leírná a filmet? sokat jelentene nekem.kb. 5 éves koromban minden nap megkellett néznem videókazettán,annyira imádtam:D 10 éve keresem ezt az átkozott filmet..

#film #horror #mutáns kutya
2012. ápr. 28. 12:30
 1/3 karesz01 ***** válasza:
100%

A keresésnek vége !!!


A film címe :

Max 3000 - Az ember legjobb barátja (Man's Best Friend)


színes, magyarul beszélő, amerikai akciófilm, 97 perc, 1993


[link]


Egy genetikailag mutáns kutya, Max megszökik Dr. Jarret szigorúan őrzött laborjából és egyenesen Lori Tanner, az állatbarát riporternő otthonában köt ki. Lorit megdöbbenti Max kivételes intelligenciája és rendkívüli képességei, ezért megvédi a négylábút üldözőitől. Csak későn jön rá, hogy a látszólag szeretetreméltó Max valójában egy kegyetlen, megállíthatatlan gyilkos.


PM - et is küldtem

2012. ápr. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ÚÚristeen:D NAGYON-NAGYON köszönöm^^.
2012. ápr. 29. 06:26
 3/3 karesz01 ***** válasza:

Válaszom PM -ben olvashatód .


PM tartalma :


A film letöltő linkek ( 4 darab )

2012. júl. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!