Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet bajom ha...

Szerintetek lehet bajom ha kicsi gyerekkorom óta ( 13 éves vagyok) csak Guttalax cseppekkel tudok elmenni nagyvécézni?

Figyelt kérdés
3 naponta szoktam bevenni este Guttalax-ot és másnap délután tudok elmenni WC-re. Szerintetek lehet tőle vmi bajom? :|

2012. ápr. 20. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ártana orvoshoz fordulni. Sőt, már rég orvoshoz kellett volna menned.
2012. ápr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a pajzsmirigyeddel vannak gondok. Menj minél hamarabb orvoshoz.
2012. ápr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A pajzsmirigyének ehhez semmi köze, de emésztési problémái vannak.

FORDULJ ORVOSHOZ, amíg nem késő.

Nem "lehet" bajod, hanem MÁR VAN.

2012. ápr. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: A pajzsmirigy probléma okozhat lassú anyagcserét és székrekedést.
2012. ápr. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindenki ezzel jön h forduljak orvoshoz, csak azt kifelejtettem hogy már voltam 2-szer is de először azt mondták, hogy tejérzékeny vagyok, aztán ezért nem ettem meg ittam tejes dolgokat és úgy sem volt jobb, aztán utána Pestre mentünk el ilyen lézeres vizsgálatra és ott meg azt mondták hogy nincs semmi bajom, minden rendben van. De ha nem lenne semmi akkor nem kéne hashajtó.
2012. ápr. 20. 15:20
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek még mit lehetne tenni? Még menjünk el orvoshoz? És ha az sem mond semmit?
2012. ápr. 20. 15:21
 7/8 A kérdező kommentje:
És a pajzsmiriggyel mit lehet csinálni ilyen kicsi korban?
2012. ápr. 20. 15:22
 8/8 anonim ***** válasza:

Gyógyszerrel kezelhető, súlyos esetben kiveszik és utánna szintén gyógyszeres kezelés.

Sajnod el kell menni 4-5 orvoshoz is akár. Én a füll-orr-gégészekkel szívtam sokat. kb. a nyolcadik fizetős jött rá, hogy mi is lehet a baj.

2012. ápr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!