Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Titeket nem idegesít a Kalózok...

Titeket nem idegesít a Kalózok elleni törvény?

Figyelt kérdés
Szerintem Marhára rossz hogy minden film eltűnik a netről :/ És akkora hülyeség hogy 1 film letöltésért és tárolásáért több börtönt kapsz mint 1 ember megölésért.. :/

2012. ápr. 18. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
nemtudom én még nem kerültem börtönbe pedig elég sok filemt letöltök. És miért tünne el? minden torrent oldal tele van filmel.
2012. ápr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyen törvény így, ahogy írod, nincsen.

Szigorították a szabályokat, amúgy nem is Magyarországon... De ettől még nem kap senki szigorúbb büntetést, mintha embert ölne, ezt nem tudom, honnan veszed...

2012. ápr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tv+internet hogy egy pasinál 50-60 filemt találtak és 15 évet kapoot :/
2012. ápr. 18. 19:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Az más szeritem, amiről te beszélsz. Az kereskedett is vele - és az tilos. Abból élt meg, hogy a kínai piacra (meg hasonló színvonalas helyekre) másolt dvd-ket vitt és árulta. A szabadkai piacon is sok embert elvittek már ezért.. (ezt tényleg büntetik)

Bár törvénybe ütközik a letöltés is (csak, ha seedelésről van szó), de ezért még csak Amerikában csuktak le embert évekkel ezelőtt. :)

2012. ápr. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"TV-internet" - ez a baj. Tök más az, ha kereskedik vele valaki.
2012. ápr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!