Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan lehet átlépni a fizika...

Hogyan lehet átlépni a fizika törvényeit?

Figyelt kérdés

Mert valós és van ilyen ember aki ezt át tudja lépni, és akkor pl: átnyúl az üvegen, vagy az ajtón, stb..nem álmodok, csak láttam ma egy műsort a Discoveryn ami igaz történet és arra volnék kíváncsi hogyan lehetséges ez? Szerintem nem elég ha valaki csak hisz benne, gyakorolni is kell sokat de nem tudom hogyan csinálják...ami idekapcsolódó infóm még h a saolin papok is átjárnak a falakon, az is a fizika törvény meghazudtolása

Válaszokat előre is köszi :)



2012. ápr. 14. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

14:00 Dynamo - varázslat a világ körül

A brit bűvész a hóból gyémántot varázsol.


ez volt ugye?, jöhet a következő kérdés :D

2012. ápr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom a Dynamo-t láttad. Nem akarlak megbántani, de ha te ezt elhiszed, hogy valaki átnyúl az üvegen meg átmegy rajta akkor elég naiv vagy. Dynamo egy bűvész ezeket csak valamilyen trükkel csinálja, nehogy már elhidd. Persze azt hiszel amit akarsz, hiheted azt is, hogy egy mátrixban élsz vagy egy párhuzamos világban még az is, hogy tudsz repülni. :D
2012. ápr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. válaszoló Igen az volt az :D

2. válaszoló Mondassz valamit..:))

Összegezve: Köszi mindkettőtöknek :D

2012. ápr. 14. 22:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!