Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miután a Titanic jéghegynek...

Miután a Titanic jéghegynek ütközött, lezárták a válaszfalakat és a kazánfűtők is feljöttek a fedélzetre, hogyan oldották meg az áramellátást?

Figyelt kérdés
Elvégre a kazánokat lezárták, már nem fűtötték így a generátoroknak is le kellet állniuk.

2012. ápr. 16. 17:43
1 2
 1/15 ViktorKovacs ***** válasza:
100%
Joseph G. Bell főgépész: Bell és emberei az utolsó pillanatig azon dolgoztak, hogy legyen elég áram a világításhoz és a rádióhoz a vészjelzések továbbítására. Ő is, és legtöbb társa is életét vesztette, csapdába esve a Titanic gépházában. Holttesteiket soha nem találták meg.
2012. ápr. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy tudtak volna menekülni. Ők lehettek az első áldozatok.
2012. ápr. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát én sajnálom oket szegények
2012. ápr. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
40%
hát igen,de mondjuk nekem az nem világos hogy, amikor ROSE fekszik azon az izén(a vizben egy halyó törmeléken), JACK-el és amikor meglátja ROSE a mentő csónakot,akkor már JACK helyett 1 szobor van? mert amikor ROSE el engedi ő a vizbe merül,meg különben is hogyan birná ki olyan sokáig a -fokos vízben?
2012. ápr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ki birná ki kire gondolsz Rose-ra vagy Jack-re
2012. ápr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
JACK-ra gondoltam :)
2012. ápr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen, amikor Rose megrázza, hogy "itt a hajó", akkor Jack már megfagyott. :(
2012. ápr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz? A filmet nem - fokos vizben forgatták...
2012. ápr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ugy értettem, hogy a generátorokhoz gőz kellett és miután nem fűtötték a kazánokat, azután fogyott a gőz mennyisége így a generátoroknak is le kellett volna állniuk.
2012. ápr. 22. 17:49
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez csak egy film nem biztos hogy minden ugy van ahogy benne van . Meg ha a tulelok beszamollasabol keszitettek ,mert abbol keszitettek en sem tudnak mindent pontosan lehet hogy annyira bepanikolnek hogy azt sem tudnam mi vagyok fiu vagy lany
2012. ápr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!