Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Alien vs Avatar? Ez most komoly?

Alien vs Avatar? Ez most komoly?

Figyelt kérdés

[link]

ez akkora hülyeség,remélem ez csak egy vicc.



2012. ápr. 15. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Ó, én ezen meg sem lepődnék, bár kétlem, hogy vászonra visznek egy ilyet....báár.....ha szerelmes tini zombit képesek voltak, akkor bármi kitellik [link] , a Twilight-ra még azt mondtam, hogy jó, elmegy, mivel egy rejtélyesre formált ősi figura a vámpír, úgyhogy ez így egyszer belefér, ráadásul az ötlet is eredeti volt, OK.

NA DE HOGY SZERELMES TINI ZOMBI SRÁC???!!???!!!! FÚJJ B*ZMEG A JÓ ÍZLÉSNEK IS VAN HATÁRA, A VÁMPÍR SRÁC OKÉ VÉGÜLIS NEM SOKAT TUDUNK RÓLA, HOGY AKKOR MOST ÉL-HAL VAGY MI IS VAN VELE, DE HOGY EGY KIFEJEZETTEN HALOTT ROTHADÓ HATÁROZOTTAN SÍRJÁBÓL KIKELT HULLA SZERELMES LEGYEN EZÉRT ÉN KÉREK ELNÉZÉST, MINDJÁRT RÓKÁZOK!!!

2012. ápr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

:D

én amúgy a twilightot is utálom.

egyébként ezt nézd meg,garantáltan kiborulsz tőle: [link]

2012. ápr. 15. 17:47
 3/7 anonim ***** válasza:
22%

Engem is taszít a Twilight, csak mondtam, hogy annak a létjogosultsága még elfogadható, de, hogy zombi?!


Am ennek nincs magyar címe?

2012. ápr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a zombisnak?nem,akkor imdb kiírná.meg egyébként sem jelent még meg :)
2012. ápr. 15. 17:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem dehogy, annak amit te linkeltél.
2012. ápr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kennedy te aztán ideges ember lehetsz, ha ezen felidegeled magad.


Szerintem még poén is lesz ez a zombis :D A Twilight meg unalmas.

2012. ápr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen nem lettem nagyon ideges, csak így kívántam kifejezni, milyen undorítónak és hihetetlennek tartom ezen ötletet.
2012. ápr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!