Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Peeta vagy Gale? (az éhezők...

Dinnyelove kérdése:

Peeta vagy Gale? (az éhezők viadala)

Figyelt kérdés

nektek ki szimpibb?

én őszintén szólva Peeta párti vagyok, főleg így a második könyvben.

én szerintem ha dönteni kéne én Gale-t csak Katniss legjobb barátjának választanám.

Ti mit gondoltok?


12/L



2012. ápr. 10. 10:43
1 2 3 4
 21/31 Biah:D válasza:
100%

Abszolut Peeta<333

Annyira aranyos, mindig Katniss erdekeit tartja szem elott, barmire kepes erte, kitarto*-* Gale-t is kedvelem de a ket karakter teljesen mas.. Gale olyan macso tipus, Peeta meg ilyen kis cuki, szereny fiu:3

#teamPeeta

2013. nov. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 edward csilla válasza:
100%
Egyértelmű PEETA forever <3 <3 <3 !!! Gale-t ki nem állhatom betöröm a képernyőt ha vele jönne össze Katniss ... -.-"
2013. dec. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen Peeta*.* Iszonyúan imádom a személyiségét,annyira kedves és jószívű,hogy ilyen srác nem is nagyon van a Földön. Liam tényleg helyesebb mint Josh,de szerintem ő is cuki:S
2014. febr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
62%
Ha én Katniss lennék 1000% hogy Galet választanám. Egy az hogy elég rég óta ismeri, kettő meg sokkal jobban néz ki! :D
2014. ápr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Peeta és szerintem ő jobban is néz ki.:9
2014. okt. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
81%
Amúgy igaz hogy Cato elég helyes de azért Gale sem rossz pasi valjuk be.Én csak a filmeket láttam de azok alapján egyértelmű,hogy Gale sokkal több közös van benne és Katniss-ben.Nekem Peeta a kis kedves visszahúzódó pasi volt ami Katniss ellentétje. Szóval Gale !!!!!
2014. dec. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 Rebeka77 ***** válasza:
100%
Peeta :) Ja meg persze a Marvel :D
2015. ápr. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Abszolút Gale... Bár Peetával sincs semmi bajom, de inkább Gale
2015. jún. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:

"A végén tényleg Peetával fog összejönni Katniss.Az van a könyvben, hogy Katniss-nek nem a Gale-ben lobogó tűzre és haragra van szüksége, mert abból neki is van elég, hanem Peetára , akiben megnyugvást találhat és azt érezheti, hogy a sok rosszat felválthatja a jó... "


Szerintem borzasztóan ostoba Katniss karaktere. A szenvedély nélküli kapcsolat mindig csak egy hanyatló kapcsolat lesz, ami az elején még elviselhető, de 10-20 év múlva már nem. Márpedig a csaj nem szereti peetat, persze szerintem gale-t sem. Kicsit olyan, mintha kapcsolatfüggő lenne, tök mindegy ki az, csak valaki legyen és hát ki más lenne kéznél, ha nem a gyerekkori ácsingózó barát és a szerencsétlen kis peeta, akit lehet tutujgatni és el lehet játszani mellette a megmentőt. Ott van 2 ember és mintha közelező lenne ebből a kettőből választania, persze az, hogy kit választ attól függ, épp ki van jelen. Én a két faszi helyében dobtam volna a csajt :D Talán inkább azt a kérdést kellene feltenni, ki lesz az a szerencsétlen, akit Katniss választ? :D

2016. dec. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:

Egyértelműen Peeta!

Szerintem (én senki döntését nem kritizálom, ha neki Gale szimpibb) Gale egy kicsit olyan keményszívű nekem. Neki az ölés semmiképp sem probléma. Persze megértem, hogy dühös a Kapitóliumra, de akkor is. Az utolsó részben ártatlan, civil emberek életét veszi semmibe a jó ügy érdekében. És nekem ez nem igazán szimpatikus.

Ezzel szemben Peeta: kedves, és szerintem az ő szerepe, karaktere nélkül kicsit üresebb lenne az egész film/könyv. És az, ahogy Josh Hutcherson formálja Peetát, egyszerűen zseniális.

Nekem nagyon tetszik az, hogy Peeta nem haragszik Gale-re, viszont Gale totálisan irigy Peetára, mert Katniss Peeta itánt érez valamit.

Bocsi a sok szövegért!😊

A lényeg: Team Peeta

2017. jan. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!