Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Peeta vagy Gale? (az éhezők...

Dinnyelove kérdése:

Peeta vagy Gale? (az éhezők viadala)

Figyelt kérdés

nektek ki szimpibb?

én őszintén szólva Peeta párti vagyok, főleg így a második könyvben.

én szerintem ha dönteni kéne én Gale-t csak Katniss legjobb barátjának választanám.

Ti mit gondoltok?


12/L



2012. ápr. 10. 10:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Gale

Viszont Peeta is teljesen megérdemli(megérdemelné) Katnisst. Csak nekem Gale-lel az egész ösztönösebbnek, igazibbnak tűnik. Igazából mindkettejük pártján állok, Katniss az aki idegesít:D (Persze szeretem, csak néha ráüvöltöttem volna legszívesebben.)

2012. ápr. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
igazából ja! ha nem lenne katniss ilyen nem lenne ez a kérdés. csak mert vele mindketten úgy bánnak ahogy kell, de katniss elég sokat bunkóskodik
2012. ápr. 10. 11:33
 3/31 anonim válasza:
76%

Abszolút Gale.

Nekem Peeta sosem volt szimpatikus, nekem valahogy túl sorsszerű volt az, ami az első könyvben történt közte és Katniss között. Gale-ben megvan minden, amire Katnissnek szüksége lenne :D

2012. ápr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Gale. Peeta is jó,de Gale jobb. ;D
2012. ápr. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
16:26 vagyok,de igazából én egyiket sem bírom különösebben. Én Cato párti vagyok, de nagyon. *_*
2012. ápr. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
haha! cato mondjuk szerintem is a leghelyesebb. a harmadik könyvben pedig már teljesen el vagyok veszve a petta meg gale között.
2012. ápr. 15. 19:35
 7/31 anonim ***** válasza:
87%
Gale. Peeta is nagyon rendes meg szimpatikus de én a kezdetektől Gale-nek drukkolok.
2012. ápr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Peeta!!!

Igazából nem Peetát választanám de hát Gale nem nagyon zavarja ha ölni kell viszont Katniss csak kényszer-ből öl,és hát le is írja a könyv hogy katniss-nek nem nagyon jön ben hogy Gale-t nem nagyon rettenti el a dolog,hogy ölni kell.Sőt,épp ellenkezőleg.(Lás pl:Amikor a "Dió"-t akarják beomlasztani)

2012. ápr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Letty:) válasza:
100%

Abszolút Peeta. *---*

Ő annyira kedves, nem érdekli semmi azon kívül, hogy Kattnis életben maradjon, minden hülyeségét megbocsájtja, és kiáll mellette. Ráadásul nem olyan, mint Gale, akinek nem okoz különösebb gondot a gyilkolás, és azt sem feledhetjük el, hogy a Gale által kifundált bomba öli meg Primet(bár a fiú erről nem tehet), ezt pedig Kattnis képtelen megbocsájtani, szerintem ez volt az egyik fő ok amiért Peeta lett a number1. Peeta viszont az első könyvben el is mondja, hogy szeretné megőrizni a személyiségét, plusz már az is bántja, hogy a rókaképű meghal a bogyóktól, amiket ő szedett, imádnivaló a srác. *--*

Rohadtul megérdemli Kattnist, egész életében szerette. Gale ezmellett csak akkor döbben rá, hogy kell neki a lány, amikor látja a tévében, hogy Peetaval smárolnak, és leesik neki a tantusz, hogy elveszítheti, holott már évek óta együtt vadásznak. Emellett Peeta első látásra beleszeret. Még akkor is újra szeretni fogja Kattnist, miután átmossák az agyát.

Bocsánat a sok hablatyért! :D

Összegezve Peetát és Kattnisst egymásnak teremtették. *-*

Team Peeta! És persze: team Cato! :D

2012. ápr. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

kedves Letty:)!

én totálisan egyetértek veled! mármit ez az egész amit leírtál... teljesen így igaz, és azt hiszem nem is lehetne jobban fogalmazni!

És persze team Cato! ebben egyetértünk :D

2012. máj. 1. 15:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!