Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Peeta vagy Gale? (az éhezők...

Dinnyelove kérdése:

Peeta vagy Gale? (az éhezők viadala)

Figyelt kérdés

nektek ki szimpibb?

én őszintén szólva Peeta párti vagyok, főleg így a második könyvben.

én szerintem ha dönteni kéne én Gale-t csak Katniss legjobb barátjának választanám.

Ti mit gondoltok?


12/L



2012. ápr. 10. 10:43
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Team Cato?:D Még a filmet nem láttam, de Catónak nem sikerült belopnia magát a szívembe\könyv apalján. Kaphatok megerősítést?:D
2012. máj. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 Letty:) válasza:
100%

Kedves lilukami! :)


Cato nekem a filmben lopta be magát a szívembe, a könyvben én sem csíptem túlságosan. Plusz imádom a színészt, aki őt játssza. *__* :D

2012. máj. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Letty engem is meggyőztél.. :DD

Ja és engem is a filmben győzött meg Cato.. :)

2012. máj. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
cato a könyvben nem volt túl szimpi először nekem se, de a filmben én is megszerettem :)
2012. máj. 11. 17:25
 15/31 anonim válasza:
100%
Azt olvastam, hogy össezjön majd Peetával. Ez igaz? Nem akarom:c Gale 4ever!:D Nem csak azért mert Liam-et is imádom és szerintem helyesebb, mint Josh, hanem mert a filmben látni milyen szomorú volt,amikor Peetával volt. És az is eszembe jutott, hogy egyedül is simán megnyerte volna, így csak nehezebb dolga volt.. Gale.!:$
2012. jún. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

A végén tényleg Peetával fog összejönni Katniss.Az van a könyvben, hogy Katniss-nek nem a Gale-ben lobogó tűzre és haragra van szüksége, mert abból neki is van elég, hanem Peetára , akiben megnyugvást találhat és azt érezheti, hogy a sok rosszat felválthatja a jó...

Én nagyon Peeta párti vagyok, mert tényleg ő volt az , aki megmentette Katniss életét egy kis kenyérrel és első látásra beleszeretett. Nem tudta elválasztani őket se a Viadal, se a rémálmok, se az, hogy a Kapitólium Peetának "megfertőzte az agyát" , és Katnisst mutánsnak állították be nekei. A végére a sok szörnyűség után megnyugvást tudtak találni egymásban, ami szerintem Galeel nem sikerült volna..

2012. júl. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 Nirata ***** válasza:
az első pillanattól Peeta!!!!!
2013. márc. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudok dönteni egyik pillanatban Gale másik pillanatban Peeta, most járok a második könyv negyedénél, az írónő biztos hogy jobban megfogja szerettetni velem Peetát mint Galet, de addig is Team Gale :DD
2013. júl. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Peeta. :)
2013. júl. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:
100%
nálam abszolút Gale a befutó. bár Peetát is kedvelem. most olvasom a harmadik könyvet. csodálatos. mindenkinek csak ajánlani tudom :D
2013. szept. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!