Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Ki vagy Doki? -ba majd meg...

A Ki vagy Doki? -ba majd meg fog halni a Doktor?

Figyelt kérdés
Az új évadokat szeretem, és néztem meg eddig, most a 6. új évadnál tartok. A régebbieket nem is néztem eddig, de egyszer csak a youtube-on keresgélve rátaláltam egy 10 perces videóba. 1:45-nél nagyon felfigyeltem a fejem, hiszen azt mondta a Doktor, hogy "Az Idő Urának 13 élete van". Na akkor ez azt jelenti, hogy ha a 13. Doktor meghal, akkor az végleges, és nem tud regenerálódni? Link: http://www.youtube.com/watch?v=9FgkxmG1FTQ&feature=relmfu

2012. ápr. 8. 20:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

SPOILER


....Ja és egyébként az idézetben a MESTERRŐL beszél, aki nem azért, de ahhoz a hamvasztáshoz képest elég életvidáman bunyózott a 10.dikkel, nyerte meg a választásokat és szabadította rá a világra a toklafánokat. Ezek után ISMÉT meghalt, a 10.elhamvasztotta, aztán újra feléledt és akkor derült ki hogy mi van a dobokkal. Ennyit a 13 életről.

2012. júl. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Legyen majd mondjuk Rosabell Laurenti Sellers. Igaz hogy 16 (hamarosan 17) éves de néhány év múlva legyen. Ja igen a másik gond hogy olasz, de meglehet győzni hogy az egyik legyen aki alakítsa.
2013. febr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Elnézést az előző válaszért. Máshova szántam.
2013. júl. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

*** SPOILER ***

The Time of the Doctor-ban volt erről szó, most úgy menekült meg, hogy a többi idő lordtól kapott regenerációs energiát, így tuti hogy nem csak 13 doktor lesz :)

Bár azt én se értettem teljesen, hogy mi volt a gondja a regenerációval, hiszen ő még csak a 11., szóval még 2 élete egyébként is lett volna. Valaki esetleg tudja?

2013. dec. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"*** SPOILER ***

The Time of the Doctor-ban volt erről szó, most úgy menekült meg, hogy a többi idő lordtól kapott regenerációs energiát, így tuti hogy nem csak 13 doktor lesz :)

Bár azt én se értettem teljesen, hogy mi volt a gondja a regenerációval, hiszen ő még csak a 11., szóval még 2 élete egyébként is lett volna. Valaki esetleg tudja?"

Volt a Doktornak egy eltitkolt inkarnációja a 8. és 9. között (A Doktor neve, A Doktor napja), a Tizedik pedig egyszer már regenerálódott Az ellopott Föld végén, amikor meglövi a Dalek, de akkor nem változik meg, mert átvezeti az energiát a kezébe. Így amikor később ténylegesen regenerálódik Tizenegyedikké, az már a Doktor tizenkettedik, azaz utolsó regenerációja. De ezt el is magyarázza A Doktor idejében.

2014. jún. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!