Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Ki vagy Doki? -ba majd meg...

A Ki vagy Doki? -ba majd meg fog halni a Doktor?

Figyelt kérdés
Az új évadokat szeretem, és néztem meg eddig, most a 6. új évadnál tartok. A régebbieket nem is néztem eddig, de egyszer csak a youtube-on keresgélve rátaláltam egy 10 perces videóba. 1:45-nél nagyon felfigyeltem a fejem, hiszen azt mondta a Doktor, hogy "Az Idő Urának 13 élete van". Na akkor ez azt jelenti, hogy ha a 13. Doktor meghal, akkor az végleges, és nem tud regenerálódni? Link: http://www.youtube.com/watch?v=9FgkxmG1FTQ&feature=relmfu

2012. ápr. 8. 20:58
1 2
 1/15 Gőte ***** válasza:

Eredetileg végtelen regenerációs lehetősége van egy Idő Lordnak... Ha meg nem is, egyetlen inkarnációjuk 10-100-szor hosszabb élethosszal bír, mint egy ember...


A 13 élet pedig már csak a suta, ünneprontó amerikai belemagyarázás műve...

Legalább is én így tudom...

2012. ápr. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Ezt csak itt említi... láttam jó pár korábbi részt is de azokban ezt soha nem említette és az újabbakban sem vettem észre. Nem tudom, hogy ez akkor most kamu vagy nem, de remélem, hogy az. xD
2012. ápr. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ezt a 13-as dolgot én is hallottam, viszont


*SPOLER* River átadta az ő erejét, szóval lehet, hogy ez a limit ezzel meg is változott. *SPOILER VÉGE*



Igazából a készítők elég sok mindent tudnak most szerintem probéma nélkül "változtatni", szóval ha úgy döntenek, többször is regenerálódhat és a rajongók sem tudnak nagyon majd belekötni.

2012. ápr. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Remélhetőleg nem igaz, maradjon fent ez a sorozat örökre. :) De hát még a szerkesztők sem tudnak mindent, még ők sem tudják, hogy a TARDIS pontosan mire képes, minden évadba másra derül fény. :)
2012. ápr. 13. 08:01
 5/15 anonim válasza:

Mit jelent hogy SPOILER ?

Mindig azt mondják benne.

2012. ápr. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A szó azt jelenti, hogy: áramlásrontó szárnyféklap. De arra használják, hogy egy történetet mond el. Ezért SPOILER, hogy így tudod, hogy egy infót fogsz kapni.
2012. ápr. 13. 18:35
 7/15 anonim ***** válasza:

SPOILER ALERT!!


a sarah jane kalandjaiban matt smith doki azt mondja Clyde Langernek (SarahJ: egyik spanja) a regenerációs témára hogy 577x tud regenerálódni (asszem 577 volt)... a sorozat anyagi szempontjából ez az 570 akárhány reálisabb szerintem.**SPOILER VÉGE


angliában a DW olyan mint nálunk a barátok közt... szóval 1.millió százalék,hogy nem hagyják abba 13 doki után xd


SPOILER 2.0

amúgy matt smith (a11.es) ha jól halottam 2014ig van leszerződtettve (kb 8. évad). Valahol azt olvastam,hogy volt vmi szavazás h a rajongók mit szólnának ha nő lenne a doki szóval még ez sincs kicsukva... SPOILER VÉGE


amúgy nagyon remélem hogy ez a 13 valami kamu.

2012. ápr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Gőte ***** válasza:
Az az ötszáz akárhány lehetőség is csak egy random szám volt.. A Doktor ezt csak egy komolytalan kérdésként fogta fel, és hasára ütve mondott valamit...
2012. ápr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha engem kérdeztek akkor a doktor soha nem fog meghalni.Azonban egy valamit nem illik elfelejteni.A 10-dik elárulta Wilfrednek hogy ha regenerálódás közben okoznak neki kárt,abba akár bele is halhat.Élő példa rá a The impossible astronaut cimű rész
2012. ápr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A Doktor se halahatlan, nem hogy regenerálódás közben, de bármikor megalhatna. A legtöbb esetben ő is pont úgy otthagyhatná a fogát mint az útitársai. A mérget, a hideget meg a röntgensugárzást kicsit jobban tűri, meg a két szív miatt sokmindent bír, de a nyílt űrben, lövöldözésekkor, dalekokkal szemben stb ő is meghalhatna.


A régi doctor Who ban meg nagyon sok az ellentmondás, azóta sokat változtattak.

2012. júl. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!