Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet ez a film? Illetve...

Mi lehet ez a film? Illetve mesefilm. Infók lejjebb!

Figyelt kérdés
Nos, még úgy 9-10éves koromban láthattam (most 20 leszek) egy vélhetőleg japán animációs filmet. Hogy anime volt-e vagy sem, azt nem tudom róla megállapítani,de nagyon megfogott és szeretném megnézni már jó ideje ismét, csakhogy nincs meg sehol, és a címét sem tudom, pedig gondolom neten meg tudnám lesni valahol. Valamiféle munkás falu szerepelt benne, a nők elkülönítve voltak (de lehet,hogy már keverem a Chihiroval...) de ami tuti, az az,hogy volt benne egy hatalmas vaddisznó és azt hiszem egy nagy fehér farkas is(aki egy fiú volt, csak átalakult,azt hiszem....), meg mindenféle fura állatok, amelyekre ha jól emlékszem ezüstgolyóval lőttek. Volt valami más állat is, nem tudom már mi, istenség féle, amikor lépett egyet a mezőn akkor a virágok egyből teljes pompájukba borultak, majd egyből el is hervadtak... Nagyon szép volt! Bocsi a hiányos és zagyva fogalmazásért,de régen volt már. Kérdeztem pár ismerőseimet, akik jobban jártasak az anime témában,de nem tudták mi lehet ez a mese... És senkit ne tévesszen meg a fehér farkas NEM az Inuyasha sorozatról van szó, azt már mondták többen is,de nem az az. Köszönöm előre is a válaszokat!!:)
2012. márc. 12. 20:13
 1/7 christi ***** válasza:
az ImuYasha az kutya! nem farkas!!!
2012. márc. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ne nekem mondd, hanem azoknak akik emiatt összekeverték a filmemmel. De még mindig nem lettem okosabb a címet illetően... :D
2012. márc. 13. 13:13
 3/7 kingazsanett ***** válasza:
Szia annyit meg tudnál mondani hogy körülbelül hány részes mert amit itt fel soroltál régen én is láttam de nem anime volt hanem rendes mese.
2012. márc. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kingazsanett ***** válasza:

szia én vagyok az előző erre gondoltam itt bele tudsz nézni.

[link]

remélem tudtam segíteni .Ebbe a mesében pont az van amit le írtál.

2012. márc. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem biztos de esetleg a Princess Mononoke - Az erdő hercegnője? Nekem ez ugrott be róla :)
2012. márc. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget és a válaszokat!!:) Egy részes, mert ez nem sorozat,hanem mesefilm.... vagy ilyesmi :D. Habár nem kimondottan olyan kicsiknek való.És igen, nagyon köszi,ez lenne az! Princess Monoke/A vadon hercegnője. A link is jó, sikerült megnéznem, és már mióta kerestem! Ezer hálám!! :P:)
2012. márc. 14. 18:16
 7/7 kingazsanett ***** válasza:
Nincs mit örülök hogy tudtam segíteni. :)
2012. márc. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!