Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a film címe?

László22 kérdése:

Mi a film címe?

Figyelt kérdés

A következő lenne, nagyon régen kb 10-15 éve láthattam a filmet, egy űber gonoszról szól a történet, aki át tud alakulni hollóvá meg más finomságokká illetve ilyen szörny alakká, a történetből az jött le hogy ő a sátán vagy valami elég magas posztban lévő gonosz. Van pár fiatal akik menekülnek előle. Volt olyan rész benne hogy egy öregasszonyhoz is elmentek ő ilyen védelmező szerepet töltött be mert ott nem tudta elkapni őket a gonosz, több része is volt, és ha jól emlékszem volt olyan része mikor az öregasszonyt is megtudta ölni. Kicsit keveset írtam le róla, illetve régen láttam és még nagyon fiatal voltam így csak homályosan ugranak be róla emlékfoszlányok, nagyon jó lenne ha tudnátok nekem benne segíteni hogy melyik ez a film.


A másik film, meg arról szól ugyan csak van benne egy gonosz aki el add az embereknek egy hatalmas parabola antennát amivel rengeteg csatornát tudd fogni, de az ember beszippantatta a szülőket és megakarja őket ölni a tv-ben mert kell neki a lelkük. De nem sikerül nekik mert a gyerekeik segítenek nekik. Remélem ezt is tudjátok köszi.


Csak értelmes válaszokat kérek, le és fel pontozok attól függően ki hogyan válaszol.


2012. márc. 12. 16:14
 1/5 anonim válasza:

Az első gondolom a Holló

viszont a másodikat nem ismerem :D

2012. márc. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem a holló és tudtommal a holló nem tudott átalakulni Hollóvá. Mindegy kapod a jelet mert nem voltál bunkó. Azért köszi
2012. márc. 12. 20:29
 3/5 anonim ***** válasza:

A 2. a teledili.

[link]

2012. márc. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen a második meg van, nagyon köszi. Most már csak az első kellene várom a film címét :D
2012. márc. 13. 12:31
 5/5 anonim válasza:

Szia! Az első film - leírásod alapján - egy Stephen King történet feldolgozásából született minisorozat. Eredeti címe: The Stand. Magyarul Végítélet néven játszották. A főgonosz filmbéli neve Randall Flagg. Ő át tudott változni a filmben hollóvá és valami szörnnyé is. A jó szerepét pedig a mostani New York-i helyszínelők címszereplője, Gary Sinise játszotta. A történet kissé elcsépelt, tipikus, amerikai, jó a rossz ellen típusú sztori volt. Annak ellenére, hogy se a sorozatokért, sem pedig King történeteiért nem rajongok, ez a film megfogott, mégpedig a hangulatával és a zenéivel. Ez utóbbi "elkövetője" W.G Snuffy Walden.

[link]

2012. márc. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!